Депутати Миколаївської міської ради проголосували за бюджет на 2021 рік

Депутати Миколаївської міської ради проголосували за бюджет на 2021 рік

Депутати Миколаївської міської ради проголосували за бюджет на 2021 рік Миколаївська міська рада

24 грудня, під час II позачергової сесії Миколаївської міської ради, депутати розглянули проєкт бюджету міста на 2021 рік. Про це повідомляє відділ інформаційного забезпечення департаменту Миколаївського міського голови.

Основні показники головного фінансового документу озвучила директорка департаменту фінансів міської ради Віра Святелик. Вона повідомила, що загальний обсяг доходів бюджету Миколаєва на 2021 рік передбачається – 4 млрд 287,8 млн грн, видатків – понад 4 млрд 385,4 млн грн.

"Сума видатків більша за доходи за рахунок двох запозичень. Від кредитної спілки Нефко на енергозберігаючі заходи та Європейського інвестиційного банку на придбання 50 автобусів. Податкові надходження складають 3 млрд 367 млн грн. Інші кошти – це кошти субвенцій: освітньої субвенції, субвенції на інклюзію, соціальні субвенції", – сказала Віра Святелик.

У порівнянні із бюджетом на 2020 рік:

Доходи бюджету в сумі 3 мільярди 903 мільйони 223 тисячі видатки бюджету 3 мільярди 947 мільйонів 927 тисяч

"У порівняні з 20 роком на 30 мільйонів менше бюджет розвитку, а 130 мільйонів це кредитні запозичення", – сказала Віра Святелик.

Голова бюджетної комісії Федір Панченко повідомив, що очолюваний ним орган міської ради вчора розглянув головний фінансовий документ Миколаєва.

"Була прийнята правка, за яку проголосували майже одноголосно, крім колег з фракції "ОП–ЗЖ". Правка наступного змісту: головним розпорядником бюджетних коштів при затвердженні кошторисів на 2021 рік включити видатки та дозволити фінансування загального фонду, крім захищених видатків бюджету та видатків, які здійснюються за рахунок субвенції з державного та інших бюджетів, та бюджету розвитку, крім видатків, що здійснюються за рахунок кредитних коштів після погодження з постійною комісією з питань економічної і інвестиційної політики, планування, бюджету фінансів, соціально-економічного розвитку та використання бюджетних коштів", – сказав депутат Федір Панченко.

Читайте також: "Депутати Миколаївської міської ради зібралися на II позачергову сесію"
Миколаївська міська рада проголосувала за бюджет на 2021 рікМиколаївська міська рада

Після цього питання винесли на голосування. У підсумку 37 - "За", 15 - "Проти" міська рада більшістю голосів ухвалила бюджет Миколаєва на 2021 рік.

Після голосування слово взяв голова фракції "ОП–ЗЖ" Артем Ільюк.

"Наступного року, коли будете говорити, що в нас щось погано, щось не фінансується, дивіться в дзеркало. Ви узаконюєте ці рішення не читаючи, не вклинюючись, не вдумуючись. Ви щойно пройшли передвиборчу кампанію, де розповідали, як будете захищати інтереси виборців, а сьогодні їх зраджуєте. Ми не проти прийняття бюджету, ми проти такого підходу, який ви ставите, узурпуючи владу. Тому наша фракція на знак протесту залишає залу", – сказав Артем Ільюк.

У сесії міської ради міський голова оголосив перерву для засідання депутатських комісій.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди