Погорільцям без документів на житло на Харківщині виплатять компенсації — рішення сесії

Погорільцям без документів на житло на Харківщині виплатять компенсації — рішення сесії

Погорільцям без документів на житло на Харківщині виплатять компенсації — рішення сесії
Суспільне Харків

Жителям Дворічанського району Харківщини, у яких згоріли будинки та сараї під час пожежі у вересні, але були проблеми з документами на майно, виплатять компенсації з обласного бюджету.

Рішення підтримали депутати обласної ради на позачерговому засіданні 24 грудня. Вони внесли зміни до Програми соціального захисту населення Харківської області на 2016-2020 роки. Гроші направлять 22 людям до 31 грудня.

"Загальна сума виплат складає близько 2,4 млн гривень. Матеріальна допомога буде виплачена до 31 грудня. Сума, яку отримають постраждалі, складає від 10 до 200 тисяч гривень. Розмір виплат встановлювався місцевою комісією з питань надання матеріальної допомоги, виходячи з поданих постраждалими заяв", — йдеться у повідомленні на сайті обладміністрації.

Виплати отримають люди, які не мають документів про власність на втрачене житло, та ті, в кого постраждало нежитлове майно.

Що відомо

  • Лісова пожежа у Дворічанському районі спалахнула 2 вересня, за добу вогонь охопив 500 гектарів. Полум'я перекинулося на житлові будинки та господарчі споруди у селах Гороб'ївка та Гряниківка. Загиблих, постраждалих не було.
  • Родинам, які втратили житло внаслідок лісової пожежі, урядовці пообіцяли виплатити по 300 тисяч гривень. Такі компенсації отримали 11 власників житла.
  • З протестом до обладміністрації жителі Гороб'ївки виходили у жовтні й грудні.
  • 16 грудня нова очільниця Харківської ОДА Айна Тимчук на зустрічі з погорільцями Дворічанського району пообіцяла людям, які не мали документів на житло, виплатити компенсації з обласного бюджету.

Вибір редакції

На початок