Бюджет Дніпропетровщини на 2021 рік - 9,3 мільярди гривень

Бюджет Дніпропетровщини на 2021 рік - 9,3 мільярди гривень

Бюджет Дніпропетровщини на 2021 рік - 9,3 мільярди гривень
Суспільне Дніпро

На третій сесії Дніпропетровської облради VIII скликання депутати ухвалили бюджет на 2021 рік у розмірі майже 9,3 млрд. грн. “За” проголосували 103 депутати.

Бюджет розвитку на наступний рік склав 2,5 млрд. грн. Це власні надходження регіону та держсубвенція. З них 1 млрд грн спрямують на розбудову соціальної інфраструктури.

1,4 млрд. грн. бюджету розвитку підуть на розбудову об’єктів житлово-комунального господарства та ремонт доріг. З них 847 млн. грн. – кошти Державного дорожнього фонду.

220 млн. грн. спрямують на покращення екологічної ситуації в регіоні.

"Заплановані доходи головного кошторису напружені, проте реальні. Вони дозволять фінансувати необхідні видатки. Це означає, що люди зможуть вчасно отримувати зарплату, стипендії, пенсії, соціальну допомогу", – зазначила директорка департаменту фінансів Дніпропетровської облдержадміністрації Тетяна Шебеко.

Серед особливостей кошторису – зростання видатків на освіту, зокрема, зарплатню педагогів. Субвенцію з держбюджету регіон отримає на чверть більшу – 768 млн грн. А загалом на галузь спрямують майже 2,9 млрд грн.

Читайте також

Більше 3 мільярдів на освітню галузь: у Кривому Розі ухвалили бюджет на 2021 рік

На початок