Пенсійний фонд почав виплачувати ФОПам "карантинні" 8 тисяч

Пенсійний фонд почав виплачувати ФОПам "карантинні" 8 тисяч

Пенсійний фонд почав виплачувати ФОПам "карантинні" 8 тисяч
. Фото: УНІАН

Пенсійний фонд розпочав виплату допомоги у 8 тисяч фізичним особам-підприємцям та найманим працівникам, які втратили дохід через карантин.

Про це повідомили у пресслужбі відомства.

Як зазначили у відомстві, 22 грудня для забезпечення виплати матеріальної допомоги відповідно до постановиПостанова Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1233 Кабінету міністрів щодо нарахування одноразової допомоги людям, які можуть втратити доходи через повну заборону їхньої діяльності внаслідок посилення обмежувальних протиепідемічних заходів, 22 грудня Пенсійний фонд профінансував 2 242,8 млн грн для підтримки 280,3 тисяч осіб.

Читайте також: Як отримати одноразову виплату у 8 тисяч. Інструкція

Наразі почалися виплати тим, хто вже подав заявки на отримання допомоги через портал "Дія". Можливість подати таку заявку є до 31 грудня.

Підтримку у 8 тисяч можуть отримати наймані працівники та ФОПи, якщо основний КВЕД їхньої діяльності належить до тих, проти котрих введені карантинні обмеження, якщо роботодавець нарахував за працівника ЄСВ за третій квартал 2020 року, якщо найманий працівник не працює за сумісництвом та його середня зарплатня у третьому кварталі не перевищувала 30 тисяч гривень не місяць.

Що відомо

  • Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявляв, що державну підтримку у 8 тисяч гривень, призначену для людей, які можуть втратити доходи у разі введення жорстких карантинних обмежень, зможуть отримати 1,2 млн українців.
  • З 14 грудня портал "Дія" почав приймати заявки на отримання від держави 8 тис. гривень одноразової допомоги малому бізнесу через карантинні обмеження у січні. Послуга доступна до 31 грудня.
  • Як повідомив міністр з питань цифрової трансформації Михайло Федоров, за тиждень понад 283 тис. осіб подали заяви через державний сервіс "Дія" для отримання одноразової допомоги у 8 тис. гривень.

Читайте також

Чому "карантинні" виплати від держави не допоможуть бізнесу. Думка економіста

На початок