"Вплинуть на екотуризм". У дельті Дунаю випустили 20 диких коней

"Вплинуть на екотуризм". У дельті Дунаю випустили 20 диких коней

"Вплинуть на екотуризм". У дельті Дунаю випустили 20 диких коней
Rewilding Ukraine

20 диких тарпановидних коней випустили в дику природу на території Дунайського біосферного заповідника поблизу міста Вилкове Одеської області. Про це повідомили у пресслужбі громадської організації Rewilding Ukraine.

До України коні прибули в жовтні із заповідників Латвії. Після цього тварини відбули місячний карантин. Вони пристосовані до життя в диких умовах та мають міцну імунну систему. А тому здатні безпроблемно пережити холодні зими та захищатися від хижаків, зазначили в громадській організації.

Крім того, в команді Rewilding Ukraine запевнили, що в Одеській області коні сприятимуть збагаченню біологічного різноманіття Дунайської дельти. А також можуть вплинути на розвиток екотуризму в регіоні.

20 диких тарпановидних коней випустили в дику природу дельти Дунаю на Одещині
20 диких тарпановидних коней випустили в дику природу дельти Дунаю на Одещині. Rewilding Ukraine

"Вони доповнять водяних буйволів, коників і оленів, які вже живуть у дикій природі дельти. Усі ці травоїдні тварини допоможуть створити більш різноманітні середовища існування та збагатити біорізноманіття," — розповів виконавчий директор Rewilding Ukraine Михайло Нестеренко.

Нагадаємо, раніше в Rewilding Ukraine повідомили, що планують випустити в дельті Дунаю 40 диких коней породи Польський коник. Вони мали замінити великих травоїдів, що колись мешкали в цьому регіоні.

Зазначимо, у травні до Тарутинського району привезли 20 куланів та 8 ланей з біосферного заповідника "Асканія-Нова". Раніше Тарутинський степ населяли кулани і лані, тепер їхню популяцію відновлюють.

Читайте також

На початок