Вадим Піддубченко став другим у конкурсі данків фіналу FIBA 3x3 World Tour

Вадим Піддубченко став другим у конкурсі данків фіналу FIBA 3x3 World Tour

Вадим Піддубченко став другим у конкурсі данків фіналу FIBA 3x3 World Tour worldtour.fiba3x3.com

У фіналі Піддубченко програв поляку.

Українець Вадим "Miller" Піддубченко став другим у конкурсі данків фіналу сезону FIBA 3х3 World Tour, який відбувся в аравійській Джидді. Про це повідомив офіційний сайт FIBA 3x3.

У фінальному протистоянні Піддубченко змагався з польським данкером Пьотром "Grabo" Грабовські. Вадим виграв першу спробу з рахунком 30:27. В другій Піддубченко показав гірший результат (21:30). Із третьою спробою українець впоратися не зміг.

Тому, в підсумку, конкурс данків фіналу сезону FIBA 3x3 World Tour виграв саме Грабовські та заробив 3000 доларів призових.

Піддубченко та Грабовські вже зустрічалися в фіналі 2019-го року, тоді українець переміг поляка в додатковій спробі.

Відео виступу Піддубченка та Грабовські

Грабовські змінив на цій позиції іншого польського данкера, котрий домінував протягом багатьох років - Рафала "Lipek" Ліпінські.

Раніше український Данкер Дмитро "Smoove" Кривенко став автором найкращого момента в історії фіналів FIBA 3х3 World Tour.

Що відомо

  • Кривенко двічі ставав переможцем конкурсів данків на чемпіонатах світу з баскетболу три на три (2016, 2018).
  • Окрім нього, ще один українець ставав чемпіонім світу з данків. Мова про Вадима "Miller" Піддубченка. Це було в 2019-му році. На чемпіонаті світу в 2017-му році Піддубченко виграв "бронзу" в конкурсі данків.
Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress Start