"Перед стартом сезону хотів виступити так, щоб не відправили назад додому" - Штурла Легрейд

"Перед стартом сезону хотів виступити так, щоб не відправили назад додому" - Штурла Легрейд

Ексклюзивно
"Перед стартом сезону хотів виступити так, щоб не відправили назад додому" - Штурла Легрейд АР Images

Ексклюзивне інтерв’ю Штурли Легрейда для Суспільне Спорт.

Автор: Микола Шарудило

23-річний норвежець Штурла Легрейд - головне відкриття першого триместру біатлонного сезону. Легрейд, який дебютував на етапах Кубка світу наприкінці минулого сезону, йде на другому місці в загальному заліку.

В активі Штурли - три перемоги у грудні, він є абсолютним лідером за цим показником (ніхто не виграв більше однієї гонки).

Після завершення четвертого етапу Кубка світу Штурла Легрейд дав ексклюзивний коментар Суспільне Спорт.

  • Які відчуття, стояти на першому місці на подіумі, на якому тільки норвежці?

У спринті [на четвертому етапі Кубка світу] сталося те, що я запам’ятаю на все життя. Те, що я можу розділити подіум зі своїми товаришами по команді — просто неймовірно!

Дивіться також: Церемонія нагородження Дмитра Підручного у спринті в Гохфільцені: відео
  • Не прикро було, коли один не-скандинав, українець Дмитро Підручний, втрутився та зіпсував тотальне скандинавське домінування у топ-6?

Та ну, ти що! (Сміється) Думаю, багато хто вважає, що чотирьох норвежців на вершині досить, ми ж не хочемо, щоб біатлон перетворився на гонки між двома країнами. Але і Підручний видав просто круту гонку!

  • Наступні гонки буть, найімовірніше, характеризуватися суперництвом між норвежцями та шведами. Як ви налаштовуєтеся на цю боротьбу?

Скандинавська дуель між Норвегією та Швецією на деякий час зникла з біатлону, і це чудово, що шведи повернулися в топ. Я лише вітаю чудове здорове суперництво між нашими країнами, і цього сезону я спробую, сподіваюся, здолати ще більше шведів.

Дивіться також усі відео гонок біатлонного сезону 2020/21
  • Ти розпочав сезон на дуже високому рівні на етапах у Контіолахті та Гохфільцені. А коли фінішував 13-м у гонці в Нове-Мєсто минулого сезону, чи думав, що це може бути першим кроком на шляху до майбутніх перемог? І що уже цей сезон розпочнеш з трьох перемог?

Мій дебют на Кубку Світу минулого сезону був великим успіхом. Але перед цим сезоном мої цілі були доволі скромними: хоча б потрапити до топ-10, виступити достатньо добре, щоб мене не відправили відразу назад додому. Навіть не мріяв виграти гонку цього сезону, мої виступи на початку Кубку Світу просто поза моєю уявою.

Як виглядає загальний залік Кубка світу після чотирьох етапів

  1. Йоганнес Бьо (Норвегія) - 428
  2. Штурла Легрейд (Норвегія) - 373
  3. Себастьян Самуельссон (Швеція) - 344
  4. Йоганнес Дале (Норвегія) - 340
  5. Кантен Фійон Майє (Франція) - 349
Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartТеніс