Дворазовий олімпійський чемпіон Петер Нортуг засуджений за зберігання наркотиків

Дворазовий олімпійський чемпіон Петер Нортуг засуджений за зберігання наркотиків

Дворазовий олімпійський чемпіон Петер Нортуг засуджений за зберігання наркотиків АР

Окрім того, його засудили за небезпечне водіння.

Дворазовий олімпійський чемпіон із лижних гонок норвежець Петтер Нортуг отримав сім місяців позбавлення волі за небезпечне водіння, порушення швидкісного режиму і зберігання наркотиків. Про це повідомив NRK.

Сторона звинувачення наполягала на присудженні норвезькому лижнику вісім місяців в'язниці.

Натомість, адвокат спортсмена Халвард Хелле вважав, що термін повинен був бути менше - шість місяців. Адвокат хотів саме такого вердикту суду тому, що в цьому випадку за норвезькими законами Нортуг міг би відбути покарання на волі, його пересування фіксувалося б за допомогою електронного браслета.

Окрім ув'язнення, Нортуга довічного позбавили водійського посвідчення. При цьому, за норвезьким законодавством Петтер зможе знову претендувати на отримання прав. Але це може статися не раніше, ніж через п'ять років.

Із рішенням суду Петтер Нортуг погодився.

За що ув'язнили Нортуга

Петтера Нортуга зупилина норвезька поліція 13 серпня 2020-го року на шосе, коли він вів машину зі швидкістю 168 км/год при дозволеній швидкості в 110 км/год. Керування автомобілем Нортуг знімав на мобільний телефон. Очевидці стверджують, що Петтер проносився на спорткарі Jaguar F-Type повз інших машин мов куля.

Поліцейські, забравши у нього водійське посвідчення, запідозрили, що Нортуг керував автомобілем під дією алкоголю або наркотиків і взяли кров на аналіз. У той же день поліція обшукала будинок Нортуга і виявила десять грамів кокаїну.

Пізніше в своєму "Інстаграмі" Нортуг вибачився.

"Я зробив велику помилку. Мене зупинила поліція в пункті контролю швидкості. Я їхав надто швидко, і мене відвезли у відділення невідкладної допомоги для аналізу крові. Крім того, поліція виявила у мене вдома невелику кількість наркотиків. Йдеться про кокаїн. Я засмучений і боюся того, що принесе майбутнє, і неймовірно шкодую про всіх тих, кого я знову розчарував", - заявив норвезький лижник.

Тоді Петтер сказав, що визнає свою відповідальність за те, що зробив. Власне, під час судового засідання, Нортуг визнав провину.

Що відомо

  • Петтер Нортуг - норвезький лижник, дворазовий олімпійський чемпіон 2010 року, 13-кратний чемпіон світу, дворазовий володар Кубка світу. Єдиний в історії дворазовий володар неофіційного звання "Короля лиж". Був відомий своїм дуже потужним фінішним прискоренням, особливо гребеневим стилем.
Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartТеніс