Ірина Петренко - чемпіонка України у спринті. Результати жіночого спринту

Ірина Петренко - чемпіонка України у спринті. Результати жіночого спринту biathlon.com.ua

Петренко - семиразова чемпіонка України.

Боротьба за "золото" жіночого спринту на чемпіонаті України з біатлону вийшла такою ж драматичною, як і в чоловічій гонці - перше та друге місце розділила одна секунда.

Чемпіонкою України в спринті стала Ірина Петренко (Варвинець) - з одним колом штрафу вона на 1 секунду випередила Надію Бєлкіну, у котрої два неточні постріли. При виході на останнє коло Петренко вигравала у Бєлкіної 6 секунд - на фініші залишилася 1.

"Бронза" дісталася 20-річній Оксані Москаленко - біатлоністка пройшла без промахів дві стрільби, на фініші програла Петренко 14 секунд.

Для Ірини Петренко - це перша офіційна гонка після повернення у біатлон. Ірина пропустила останні два сезони: спершу проходила відновлення від травм, тоді перебувала у декретній відпустці.

Це сьоме "золото" для Петренко на чемпіонатах України, а загалом вона змагається на цьому турнірі вперше з сезону 2014/15.

Чемпіонка України у спринті в 2019 році, Олександра Меркушина, фінішувала на шостому місці з двома промахами. Десятку найкращих замкнула Анна Кривонос - у неї 3 кола штрафу та більш ніж дві хвилини відставання.

З трьома колами штрафу вище фінішувала 19-річна Юлія Городна - у неї 17 секунд переваги над Кривонос та 8 позиція.

Також у спринті змагалася Яна Бондар, яка у вересні заявила про завершення кар'єри - у неї 4 промахи (1+3) та 29 місце.