Підручний та Блашко бігтимуть за Україну в мас-стартах, Дудченко - запасний. Стартові листи на гонки

Підручний та Блашко бігтимуть за Україну в мас-стартах, Дудченко - запасний. Стартові листи на гонки

Підручний та Блашко бігтимуть за Україну в мас-стартах, Дудченко - запасний. Стартові листи на гонки AP

Один біатлоніст та одна біатлоністка бігтимуть в мас-стартах.

За результатами гонок переслідування на четвертому етапі Кубка світу з біатлону в Гохфільцені сформувалися остаточні заявки на перші в сезоні гонки з масовим стартом.

Україна буде представлена як у чоловічому, так і в жіночому мас-стартах.

Чоловіки: хто потрапив у мас-старт (старт о 13:00)

Дмитро Підручний не перебуває у топ-25 загального заліку, але він відібрався у мас-старт за квотою найкращого на етапі. За дві гонки у Гохфільцені (на четвертому етапі) українець набрав 58 очок - це найкращий результат серед тих, хто не перебуває у топ-25.

Відповідно, Підручний стартуватиме у мас-старті під 26 номером. Крім нього у квоту топ-5 найкращих на етапі потрапили Євгєній Гаранічєв (Росія), Александр-Ф'єлд Андерсен (Норвегія), Юліан Ебергард та Давід Комац (обидва - Австрія).

Антон Дудченко за цією квотою став першим запасним.

Усього у чоловічому мас-старті будуть представники 11 країн. Найбільше представництво у Норвегії - 6 біатлоністів. За Францію бігтиме 5 спортсменів, за Росію - 4.

Попередній старт-лист на гонку тут.

Важливо: чоловіча гонка з масовим стартом буде показана в прямому ефірі лише на сайті Суспільне Спорт. Початок трансляції - о 12:50. На телеканалі UA: Перший трансляція гонки о 14:20.

Жіночий мас-старт: хто потрапив у склад (старт о 15:25)

Україну в жіночому мас-старті представлятиме Дар'я Блашко - вона потрапила у цю гонку за квотою топ-25 загального заліку. Блашко - 23 у заліку, у неї 115 очок.

Для Блашко цей мас-старт буде другим у кар'єрі. Уперше вона відібралася в цю гонку за квотою топ-25. Дебютний мас-старт Дар'ї - Ансі-2019, 29 місце.

Більше українок у мас-старті не буде. Їх немає і серед запасних.

Усього в жіночому мас-старті будуть спортсменки 12 країн. Найбільше представництво у Швеції та Франції - по 5 спортсменок.

Попередній старт-лист на гонку тут.

Календар останніх гонок в Гохфільцені

  • Неділя, 20 грудня, 13:00. Чоловіки, мас-старт (15 км)
  • Неділя, 20 грудня, 15:25. Жінки, мас-старт (12,5 км)

Дивитися біатлон в Україні можна на сайті Суспільне Спорт та телеканалі UA: Перший.

Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartТеніс