Геннадій Головкін - Каміл Шеремета: відео нокдаунів та огляд бою

Геннадій Головкін - Каміл Шеремета: відео нокдаунів та огляд бою DAZN

Історичний захист для Головкіна.

Геннадій Головкін та Каміл Шеремета проводили свої перші бої за більш ніж рік - обидва востаннє билися ще в жовтні 2019 року. На кону цього бою були два чемпіонські пояси Головкіна у середній вазі: IBF та IBO.

Для Геннадія поєдинок проти Шеремета був уже 21-м захистом титулу (будь-якого) у середній вазі. У разі перемоги Головкін встановлював рекорд за кількістю успішних захистів.

Уже в перших двох раундах бою Каміл Шеремета двічі опинявся в нокдауні - Головкін контролював хід поєдинку зі стартових хвилин. У кожній з 3-хвилинок Головкін викидав значно більше ударів, більше потрапляли у ціль.

Усього за бій Головкін влучив по супернику 228 ударів (554 викинув), тоді як Шеремета наніс тільки 59 точних ударів (327 викинув).

По ходу бою Каміл ще двічі опинявся у нокдауні, а після сьомого раунду його команда зупинила поєдинок - польський боксер не продовжив бій.

Відтак, достроковий захист титулу Головкіна - історичний, 21 успішний захист у середній вазі. Для Головкіна це 41 перемога у професійній кар'єрі, також у нього є 1 поразка та 1 нічия (обидві - з Канело Альваресом).

Головкін - Шеремета: відео нокдаунів

Головкін - Шеремета: результат

Геннадій Головкін (41-1-1, 36 KO) переміг Каміла Шеремету (21-1, 5 KO): бій зупинено після 7 раунду

Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartТеніс