Українець Митрофанов здобув чемпіонський пояс WBO Oriental

Українець Митрофанов здобув чемпіонський пояс WBO Oriental

Українець Митрофанов здобув чемпіонський пояс WBO Oriental K2 Promotions

Дмитро та Асінья провели всі 10 раундів у ринзі.

Український боксер Дмитро Митрофанов (10-0-1, 5 КО) уперше у професійній кар'єрі бився за чемпіонський пояс. У 10-раундовому бою проти британця Асіньї Байфілда (14-4-1, 6 КО) на кону стояв пояс WBO Oriental.

Перші кілька раундів пройшли без особливих подій: Митрофанов контролював центр рингу, але загострень не було. У третьому раунді Байфілд додав у швидкості та кількості ударів із лівої. В останній хвилині раунду Митрофанов затис суперника, але Асінья частково вирвався з-під тиску.

Наступні кілька раундів проходили в атаках українця, Байфілд намагався контратакувати. Уже в середині шостого раунду Байфілд почав важко дихати в середині шостого раунду. У Байфілда було чимало ударів повз суперника, а Митрофанов продовжував бити ближніми ударами з короткої дистанції.

Останні раунди теж залишилися за Дмитром, який проводив більше атак та більше ударів потрапляли у ціль.

Зрештою, боксери провели у ринзі усі 10 раундів - переможця визначали суддівські записки. Рішенням усіх трьох суддів перемогу здобув Дмитро Митрофанов - 96:94, 98:94, 99:92.

Дмитро Митрофанов уперше в професійній кар'єрі виграв чемпіонський пояс. Це десята перемога Митрофанова в 11 боях на профірингу.

Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортУсик - ДжошуаФормула-1Хокей