Акція "Письменник за прилавком" завершилася в Ужгороді

Акція "Письменник за прилавком" завершилася в Ужгороді

Акція "Письменник за прилавком" завершилася в Ужгороді Суспільне Закарпаття

Акція "Письменник за прилавком" завершилася нині в Ужгороді. Вона тривала з 1 грудня, — повідомив письменник Олександр Гаврош. Саме він закривав сьогодні захід. Щодня у книгарні "Кобзар" з відвідувачами спілкувалися закарпатські письменники: Андрій Любка, Мирослав Дочинець, Андрій Шолтес, Тетяна Літераті, Петро Мідянка, Михайло Рошко та інші. В останній день акції три книги презентував Олександр Гаврош.

Ужгородець Іван Трещак прийшов на зустріч із Олександром Гаврошем спеціально, аби придбати книги в подарунок. Каже, на день святого Миколая таким Миколаєм виступив Олександр Гаврош і це дуже приємно.

Акція "Письменник за прилавком" завершилася в УжгородіСуспільне Закарпаття

Вікторія Кенідра на акцію прийшла разом із сестрою-школяркою.

"Оскільки твори Олександра Гавроша є в програмі 7 класу, а сестра навчається у 7 класі, ми подивилися, що дійсно про Івана Силу вони будуть вивчати в школі, тому було їй цікаво прийти разом зі мною. Я не читала, кажу чесно, але дуже приємно, коли ти спілкуєшся з письменником і відчуваєш цю віддачу, відчуваєш, що письменник дійсно любить те, що він робить", — розповіла Вікторія.

Цього разу Олександр Гаврош представив три нові книги: "Казки для Елізи", "Музей пригод" та "Героїчні канікули". Каже: обрав їх, бо це було головною умовою акції, — презентувати праці, видані в 2020-му році.

Акція "Письменник за прилавком" завершилася в УжгородіСуспільне Закарпаття

Письменник розповів, що "Казки для Елізи" будуть цікаві дорослому читачеві, з ліричним, медитативним настроєм.

""Музей пригод" — це така пригодницька серія, яка розповідає про мандрівки в часі. Ідея серії – розказати дітям популярно й цікаво про ключові події нашої історії. "Героїчні канікули" — це перша дитяча повість про Карпатську Україну", — сказав Олександр Гаврош.

За словами письменника, він долучається до акції "Письменник за прилавком" 10-й рік поспіль.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше