Через пандемію у Франківську не скасовують фестиваль "Коляда на Майзлях"

Через пандемію у Франківську не скасовують фестиваль "Коляда на Майзлях"

Через пандемію у Франківську не скасовують фестиваль "Коляда на Майзлях"

Через пандемію COVID-19 в Івано-Франківську не скасовують щорічний міжнародний фестиваль "Коляда на Майзлях". Про це кореспондентам Суспільного Карпати розповіла директорка департаменту культури міської ради Надія Загурська.

Цього року долучитися до коляди вирішили Канада, Польща, Ізраїль, Бразилія.

"Коляда на Майзлях" має вже дуже великий масштаб, спинити її коронавірус не може. Коли ми колядуємо, то закликаємо дух здоров’я, це – символ Різдва. Будуть гості з Києва, будуть бандуристи. Все відбуватиметься онлайн. Екрани будуть у церкві та у центрі міста. Також трансляції будуть у соцмережах та на YouTobe", - додала Загурська.

За її словами, цього року святкування новорічних свят не будуть такими яскравими та феєричними. Проте у департаменті роблять все для того, щоб жителі відчували дух свята.

"З дотриманням усіх норм у закладах культури будуть проводитися заходи. Центральний народний дім також організовує свято. Багато заходів заплановано в приміських закладах культури. Практично кожен сільський будинок культури влаштовує щось для діток. Як правило, заходи будуть проводити на вулиці біля ялинки з дотриманням дистанції", - говорить Надія Загурська.

Для того, щоб у місті створити святкову атмосферу, у центральній частині Франківська встановлять фотозони.

Щодо Нового року, каже Надія Загурська, усі вітання та концерти будуть проводити онлайн. Транслюватимуть концерт на екрані на Вічевому Майдані.

"Як би ми не опиралися, розуміємо, що люди будуть виходити до ялинки. Люди мають дбати про себе самі. Ми концерт не робимо, бо не можна, і цим бережемо людей від неправильних кроків, - розповідає Надія Загурська. – Концерт буде цікавий: до Нового року транслюватимемо кліпи та привітання наших місцевих музикантів та співаків. Після 24-ї не дуже довго буде концерт українських виконавців".

Що відомо

На початок