Шевченківський національний заповідник виграв грант. Що оновлять

Шевченківський національний заповідник виграв грант. Що оновлять

Шевченківський національний заповідник виграв грант. Що оновлять
Шевченківський національний заповідник

Шевченківський національний заповідник за сприяння Українського культурного фонду в межахах конкурсної програми "Культура в часи кризи: інституційна підтримка" виграв грант. Про це повідомила в. о. генерального директора Шевченківського національного заповідника Валентина Коваленко.

"Радію за нас! Шевченківський національний заповідник виграв грант! Дякую Українському культурному фонду та Мінкультури за можливість зреалізувати наші мрії і плани, а також вирішити ряд проблем! Віншую всіх колег, хто активно включився в роботу над грантом, особливо, генератора і натхненницю Людмилу Сокур. Ми можемо! Працюємо далі", – написала Валентина Коваленко.

Читайте також: У "Холодному Яру" створять національний парк

Завдяки отриманому гранту в Шевченківському національному заповіднику до кінця 2020 року планується реалізація декількох проєктів, а саме:

• встановлення інформаційних вказівників та табличок з QR – кодами з шрифтом Брайля біля основних об’єктів огляду головного туристичного маршруту;

• запровадження двомовних аудіогідів з можливістю підключення до слухових апаратів;

• осучаснення «Шевченківської бібліотеки» як мультифункціонального центру суспільного діалогу;

• проведення модернізації веб-сайту Заповідника.

Конкурсної програми "Культура в часи кризи: інституційна підтримка" орієнтована на стабільний розвиток культурних та креативних індустрій в часи пандемії.

Читайте також

На початок