Новорічний ранок у дитсадках Ужгорода: як організовують свято в умовах карантину

Новорічний ранок у дитсадках Ужгорода: як організовують свято в умовах карантину

Новорічний ранок у дитсадках Ужгорода: як організовують свято в умовах карантину

Новорічний ранок провели сьогодні, 17 грудня, у дитячому садку № 39 в Ужгороді. Про це розповіла директорка Ольга Фучко. В інших дошкільних навчальних закладах тільки готуються до святкування.

Вихованці дитячого садка №42 в Ужгороді прикрашають ялинку та вчать танець для новорічного ранку. За словами музичної керівниці Тетяни Туз, цьогоріч батьки не братимуть участі у підготовці до свята. Карнавальні костюми вихователі готують самі. "Пропонували батькам не брати костюм з прокату. Самі сценарій організували таким чином, що мама може дівчинці будь-яке платтячко одягнути. В нашому теперішньому часі це дуже підходить. Наприклад, ми можемо одягнути жилетки сніговиків, одягаємо зверху циліндрики — і дуже гарні сніговики виходять", — розповіла Тетяна Туз.

Новорічний ранок у дитсадках Ужгорода: як організовують в умовах карантину

Також батьки не будуть присутні і на самих новорічних ранках, — повідомила директорка ДНЗ № 42 Оксана Касинець. "Тепер при дотриманні усіх карантинних вимог ми не можемо запросити. Через те, що батьків не буде на ранках, наші працівники зможуть все відзняти на відеокамеру, сфотографувати і скинути батькам у Viber", — розповіла Оксана Касинець.

У дитячому садку № 39 вже провели новорічний ранок. Його влаштували за два дні до свята Миколая. "Ми переживали, тому що були різні розмови, що садочки закриють, що буде карантин, і щоб не залишити діток без свята, ми вирішили провести раніше. Батьки поставилися з розумінням, бо це для того, щоб дітки і працівники колективу не захворіли. А всі дійства вони побачать на сайті, на відеозйомках, фотографіях", — розповіла директорка ДНС № 39 Ольга Фучко.

За словами головної епідеміологині краю Вікторії Тимчик, новорічні ранки на Закарпатті не забороняли. Однак їх мають проводити з дотриманням карантинних норм. Всередині приміщень може знаходитися одна людина на п’ять квадратних метрів.

Читайте також: Прикраси на ялинку виготовляє зі скла ужгородка Інна Середич
На початок