В Ужгороді стартував всеукраїнський турнір з фехтування: участь беруть близько 200 людей

В Ужгороді стартував всеукраїнський турнір з фехтування: участь беруть близько 200 людей

В Ужгороді стартував всеукраїнський турнір з фехтування: участь беруть близько 200 людей

Турнір з фехтування стартував сьогодні, 17 грудня, у спорткомплексі "Динамо" в Ужгороді. Триватимуть змагання протягом двох днів. Про це розповів головний суддя Сергій Горецький. За його словами, турнір проводять щороку перед новорічними святами.

Фехтувальник Ярослав Скипор, який приїхав на турнір з Києва, у коментарі Суспільному розповів: "Ми у залі цілим клубом готувалися дуже довго, навіть, з 5-ї до 22-ї години, бо дуже хотіли сюди приїхати. Десь півроку тому, коли їхали з батьками в парк, вони побачили запис "Фехтування" і записали мене", — розповів хлопець.

Із Хмельницького на змагання приїхала Анастасія Маковей. Дівчина каже: "Готувалися місяць, а змагання не перші. Майже щодня були тренування, на вихідних – відпочивали. Було тяжко, але з хорошим тренером все буде добре".

Участь у турнірі взяли й ужгородські фехтувальники. "Я ходжу на фехтування чотири роки. Був уже на багатьох змаганнях, готувався", — розповів Суспільному Давид Сайфутдинов. "Я ходжу на тренування тричі в тиждень. Сумарно виходить вісім годин у тиждень тренувань. Я вже майже відфехтував "пулю": два виграв, два програв, мені залишилися ще два бої", — каже хлопець.

Ужгородський фехтувальник Олександр Беляєв розповів, що займається фехтуванням чотири роки. "Дуже люблю цей спорт. Тренування були, захист відшліфовували. Ми дуже готувалися морально й фізично, тому що з’їхалися фехтувальники з різних міст, а з деякими дуже важко фехтувати, з деякими легко, тому до цього треба було готуватися".

За словами головного судді змагань Сергія Горецького, це традиційний новорічний турнір. "Ми проводимо змагання вкінці кожного року, де підбиваємо підсумки. Традиційно ми запрошуємо гостей із сусідніх країн, але цього року вони не змогли приїхати. Буде близько 10 вікових категорій. Приблизно в кожній категорії є 20 людей. Тому більше 200 людей за два дні візьмуть участь в цих змаганнях. Змагання проводяться у двох залах, тому більше 20-ти людей в одному залі не перебувають", — розповів Сергій Горецький.

Завершальні поєдинки турніру відбудуться ввечері 18 грудня.

Читайте також: Збір подарунків для акції "Листи до Миколая" завершили в Ужгороді
На початок