Танцювальний клуб "Ретро": "Танго – це молодість". СУСПІЛЬНЕ | МИСТЕЦТВО

Танцювальний клуб "Ретро": "Танго – це молодість". СУСПІЛЬНЕ | МИСТЕЦТВО

Танцювальний клуб "Ретро": "Танго – це молодість". СУСПІЛЬНЕ | МИСТЕЦТВО Суспільне Житомир

До Міжнародного дня танго, який відзначається 11 грудня, учасники житомирського танцювального клубу "Ретро" влаштували показовий виступ. Учасники клубу, вік яких від 50 років і більше, власним прикладом показують, що танцям ніколи не пізно вчитися. Розповідаємо, як танець впливає на самопочуття, у відео від Суспільного.

"Танго – це не просто танець, це ціла філософія, яка полягає у протиборстві двох сторін", – говорить керівниця клубу "Ретро" Наталія Хомчук:

"Танго раніше виконували виключно чоловіки. Зараз же є багато видів і стилів цього танцю. На вечірках танцювати танго з одним партнером можна було тільки 4 рази. Якщо танцювали менше, це означало, що партнер не сподобався, а якщо танцювали більше, то значить, виникли якісь симпатії. Танго – це свого роду експромт душі".

Танцювальний клуб "Ретро": "Танго – це молодість". СУСПІЛЬНЕ | МИСТЕЦТВО

Танго дало поштовх для розвитку нових стосунків у спільному житті Сергія та Катерини Біляків. "Коли ми починаємо танцювати, відчуття, що ми – одна людина", – розповідає Сергій Біляк. Його дружина доповнює, що своїм прикладом подружня пара надихнула на танці навіть своїх онуків.

"За побутовими щоденними проблемами часом не бачиш самого життя, а в танці виростають крила і ти стаєш вільний, як птах", – говорить ще один учасник клубу Юрій Колесник.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше