71-й міжнародний Берлінський кінофестиваль пройде в онлайн-форматі

71-й міжнародний Берлінський кінофестиваль пройде в онлайн-форматі

71-й міжнародний Берлінський кінофестиваль пройде в онлайн-форматі

71-й міжнародний Берлінський кінофестиваль (Берлінале) пройде в онлайн-форматі. Спочатку організатори планували провести його в лютому у звичному вигляді, але пандемія та карантин внесли свої корективи, повідомляє Variety.

Через зростання випадків зараження COVID-19 у Німеччині організаторам довелося відмовитися від ідеї провести живий захід з 11 по 21 лютого. Тепер Берлінале пройде на початку березня в онлайн-форматі. Крім того, на початку червня пройде ще один мініфестиваль (теж у форматі онлайн), на якому відбудуться кілька світових прем'єр.

Уряд, який забезпечує більшу частину фінансування фестивалю, не захотів брати на себе витрати на його проведення, доки не ясно, чи покращиться на той час ситуація з коронавірусом.

Представник Берлінале відмовився надати коментар Variety, але розповів, що фестиваль незабаром оголосить про свої плани.

Що відомо

  • Берлінале (Берлінський кінофестиваль) – щорічний міжнародний кінофестиваль, який з 1951 року проходить в Берліні. Головна нагорода – "Золотий ведмідь" (ведмідь – геральдичний символ міста).
  • На відміну від Каннського кінофестивалю, Берлінале орієнтований на прогресивний геополітичний кінематограф. Журі приділяє особливу увагу тому, щоб у фестивальній програмі були представлені фільми з усього світу, в тому числі фільми країн колишнього "Східного Блоку".
  • На минулорічному Берлінале відбулася світова прем'єра фільму "Номери" Олега Сенцова в межах програми спеціальних показів Berlinale Special 70.
Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше