Дев`ятирічна сумчанка перемогла у всеукраїнському конкурсі естрадно-джазового мистецтва

Дев`ятирічна сумчанка перемогла у всеукраїнському конкурсі естрадно-джазового мистецтва

Дев`ятирічна сумчанка перемогла у всеукраїнському конкурсі естрадно-джазового мистецтва Суспільне Суми

Дев'ятирічна сумчанка Аделіна Нагорна здобула перемогу у всеукраїнському конкурсі естрадно-джазового мистецтва "Соловйов артджаз". Дівчинка отримала першу премію у номінації "Духові та ударні інструменти" серед дітей 7-9 років.

Конкурс проводили дистанційно наприкінці листопада. Учасники надсилали записи своїх виступів. На своєму конкурсному відео Аделіна виконувала твір Гершвіна "Clap your hands" ("Плескай у долоні"). За словами юної виконавиці, працювала над п’єсою близько трьох тижнів.

"Мені дуже подобається цей твір, тому що він веселий, енергійний, красивий. Під нього не тільки хочеться плескати у долоні, а й танцювати. Я граю на флейті уже другий рік. Мені дуже подобається цей інструмент", – говорить переможниця конкурсу Аделіна Нагорна.

Дев`ятирічна сумчанка перемогла у всеукраїнському конкурсі естрадно-джазового мистецтваСуспільне Суми

Раніше дівчинка вже брала участь у конкурсах класичної музики, однак джазовий твір представляла вперше. Каже, що конкурс – це можливість зрозуміти рівень інших. Дівчинка навчається у сумській музичній школі №4, а викладає в Аделіни її мама.

"Вона це чула, мабуть, з пелюшок. Тому що на флейті я займаюсь уже дуже багато років. Завжди в нас музика звучала, класична, джазова, я обожнюю джаз, бо джаз – це свобода, це емоції, це все таке яскраве, тому, мабуть, вона цим і захопилася", – розповідає мама та викладачка Аделіни Анна Нагорна.

За словами викладачки, музичні конкурси мотивують дітей до занять. А якщо виграють, це надихає ще більше. Однак, перемога, впевнена мама Аделіни, не головне, значно важливіша участь.

Читайте також:

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше