Освітній комітет не підтримав призначення Шкарлета головою МОН

Освітній комітет не підтримав призначення Шкарлета головою МОН

Освітній комітет не підтримав призначення Шкарлета головою МОН
Facebook

Комітет Верховної ради з питань освіти, науки та інновацій не підтримав призначення Сергія Шкарлета на посаду міністра освіти.

Про це повідомила секретарка комітету, народна депутатка від партії "Голос" Наталія Піпа у Facebook.

"Комітет Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій не підтримав кандидатури Сергія Шкарлета на посаду міністра освіти. Рекомендував залу Верховної ради завтра визначитися. Тож відповідь ми отримаємо завтра в залі", – написала вона.

Вона заявила, що з червня МОН очолює людина, яка "не захищає освіту, не покращує, а послідовно її знищує. Ця людина - це Сергій Шкарлет".

Що відомо

  • Фракція "Слуга народу" обрала трьох кандидатів на посади міністрів енергетики, освіти та голови Міністерства у справах ветеранів. Депутати підтримали Шкарлета на посаду очільника МОН.
  • 25 червня уряд призначив "ексрегіонала" і ректора Чернігівського національного технологічного університету Сергія Шкарлета заступником міністра освіти та науки та виконувачем обов'язків міністра освіти і науки.
  • Четверо з шести заступників міністра освіти та державний секретар Міністерства освіти і науки пішли з посад відразу після призначення Шкарлета.
  • 4 червня ексочільниця МОН Ганна Новосад у Facebook звинуватила Шкарлета в плагіаті наукових робіт. Сам Шкарлет звинувачення відкидає.
  • Студенти по всій країні протестували проти призначення тимчасового очільника МОН. Зокрема, 1 вересня київські студенти влаштували акцію з вимогою відставки Шкарлета.
На початок