Марта Костюк виграла свій перший матч у новому тенісному сезоні

Марта Костюк виграла свій перший матч у новому тенісному сезоні j48tennis.net

А Дар'я Снігур вилетіла з турніру.

Дві українські тенісистки Марта Костюк та Дар'я Снігур брали участь у турнірі ITF 25 в італійській Сельва-ді-Валь-Гардені.

Якщо Марта змогла пройти в друге коло, то Дар'я припинила свої виступи вже в першому раунді.

Як зіграла Марта Костюк

Костюк, котра є першою сіяною на турнірі, грала проти іспанської тенісистки Нурії Парраісас-Діас.

Українській тенісистці знадобилася 1 година 40 хвилин для перемоги в першому колі. Костюк виконала п'ять ейсів при дев'яти подвійних помилках, програла шість геймів на своїй подачі та зробила дев'ять брейків.

Загалом, Марта змогла виграти матч після трьох сетів. Поступилася українка в другій партії.

ITF 25 в Сельва-ді-Валь-Гардені, жіночий одиночний розряд

Марта Костюк (Україна, 1) - Нурія Паррісас-Діас (Іспанія) - 2:1 (6:2, 3:6, 6:1)

Як зіграла Дар'я Снігур

В іншій парі першого раунду Дар'я Снігур протистояла німкені Юле Німайєр, якій програла з рахунком 0:2. Українка була сьомою сіяною на турнірі, але не змогла впоратися з тиском Німайєр.

Тенісистки провели на корті трохи більше години. Снігур чотири рази подала навиліт, припустилася шести подвійних помилок, не зуміла реалізувати жодного з двох брейк-поінтів і програла чотири гейми на своїй подачі.

Дар'я Снігур (Україна, 7) - Юле Німайер (Німеччина) - 0:2 (1:6, 3:6)

• За вихід до чвертьфіналу українка Марта Костюк боротиметься з переможницею матчу між Ларою Мейр і однією з тенісисток, які перемогли в кваліфікації.
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartТеніс