Впала з даху: у поліції розповіли обставини загибелі десятикласниці у Рівному

Впала з даху: у поліції розповіли обставини загибелі десятикласниці у Рівному

Впала з даху: у поліції розповіли обставини загибелі десятикласниці у Рівному
Суспільне Рівне

Дівчинка, яка загинула на недобудові Рівненського державного гуманітарного університету, впала з висоти, коли фотографувалась. Про це розповіли у пресслужбі поліції Рівненщини. Нагадаємо, смертельний інцидент стався у неділю, 13 грудня, близько 18:30 на вулиці Пластовій.

У поліції повідомили, що на закинутому недобуді було двоє 15-річних дівчат, вони десятикласниці. Вони пробрались на дах недобудованого корпусу гуртожитку.

Коли дівчата фотографувались, одна із них не втрималась і впала, – інформують в поліції. Медики, які приїхали на виклик, лише констатували її смерть. Зазначимо, що висота падіння – орієнтовно п'ятий поверх.

За фактом нещасного випадку поліція відкрила кримінальне провадження, це стаття 115 Кримінального кодексу України, частина першаВбивство, тобто умисне протиправне заподіяння смерті іншій людині, - карається позбавленням волі на строк від семи до п'ятнадцяти років..

У поліції зазначили, що загибла дівчинка жила із мамою, вони не були на обліку і раніше приводів не мала.

Суспільне також намагається отримати коментар адміністрації РДГУ з цього приводу. Її ми опублікуємо, як тільки матимемо.

Що відомо

  • Останній відомий випадок падіння з недобуду РДГУ був влітку 2018-го року, тоді травмувався 15-річний хлопець.
  • В РДГУ після того інциденту пояснили, що штатної одиниці охоронця для цього об'єкту вони не мають.
  • В 2018-му році в університеті озвучили вартість добудови об'єкту, який простоює кілька десятиліть – 184 мільйони гривень. В закладі назвали це непідйомною сумою.
  • У патрульній поліції розповідали, що екіпажі на недобудову викликають доволі часто, переважно через те, що там розважаються підлітки.
На початок