"Мочи Манту". Уляна Супрун написала книгу про міфи в медицині

"Мочи Манту". Уляна Супрун написала книгу про міфи в медицині

"Мочи Манту". Уляна Супрун написала книгу про міфи в медицині

Колишня виконуюча обов'язки міністерки охорони здоров'я України Уляна Супрун видала книгу під назвою "Мочи Манту". Вона присвячена боротьбі з поширеними міфами про здоров'я та медицину. Про це повідомили на сторінці Уляни Супрун у Facebook 11 грудня.

Головний герой книги – це здоровий глузд, який б'ється на її сторінках із "совковим мракобіссям".

"У часи, коли українці бояться вакцинуватися навіть попри пандемію, коли після випадкового пчиху скуповують аптечні запаси антибіотиків, коли шкільні підручники навчають лікувати рак содою — країні потрібен новий герой. [...] Зустрічайте – Здоровий Глузд. Головний герой нашої нової книжки “Мочи Манту”!", – зазначено в пості на Facebook.

"Мочи манту". Уляна Супрун написала книгу про міфи в медицині

Колишня виконуюча обов'язки міністерки охорони здоров'я Уляна Супрун.

За словами Уляни Супрун, книга "покликана передати унікальний досвід нашої команди, зібраний за роки роботи в системі охорони здоров'я".

"Для книжки ми дібрали теми ключових постів, доповнили їх фактами, історіями, які передували написанню, моїми особистими спостереженнями та спогадами", – зазначила авторка.

Придбати книгу можна на офіційному сайті. Кошти від продажу продуктів із сайту підуть на діяльність громадської організації Arc.UA.

Що відомо

  • Arc.UA — неприбуткова громадська організація, мета якої поєднати та поширювати у суспільному і політичному житті України культуру якісного аналізу, дослідження, творчості та здорового глузду. Організація заснована у листопаді 2019-го року доктором Уляною Супрун, режисером Володимиром Тихим та істориком Станіславом Грещишиним.
Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше