Маліновський забив гол зі штрафного. Це його перший гол у сезоні за "Аталанту"

Маліновський забив гол зі штрафного. Це його перший гол у сезоні за "Аталанту" AP

Українець відзначився у другому таймі.

Руслан Маліновський у першому ж матчі після одужання від коронавірусу забив за "Аталанту" в Серії А. Українець ефектно реалізував штрафний у другому таймі.

Український півзахисник італійської "Аталанти" взяв участь у розгромі "Фіорентіни" в матчі 11-го туру італійської Серії А.

Що сталося

Руслан Маліновський майже місяць пропускав матчі "Аталанти" через те, що хворів на коронавірус після повернення з розташування збірної України в листопаді.

Гол у ворота "Фіорентини" став для українця першим у цьому сезоні за "Аталанту". Раніше Маліновський забив за збірну України в матчі Ліги націй проти збірної Німеччини.

На 55-й хвилині матчу за рахунку 1:0 півзахисник вирішив пробити зі штрафного на відстані 23 метрів від воріт. Із лівої Руслан пробив точно у дальній кут від воротаря "фіалок" Бартломея Драговського.

Відео голу Малиновського

Окрім Руслана на 44-й хвилині забив Робін Госенс та Рафаел Толої на 63-й хвилині. У підсумку - 3:0 на користь "Аталанти" у грі з "Фіорентіною".

Після 11 турів "Аталанта" йде восьмою в турнірній таблиці Серії А. В активі бергамасків 17 очок (5 перемог, 3 поразки та 2 нічиїх).

Як Маліновський грає за "Аталанту"

Востаннє Маліновський забивав ще в сезоні 2019/20 в матчі 37-го туру італійської Серії А на виїзді проти "Парми".

В активі Руслана Маліновського два асисти в десяти матчах за "Аталанту" в сезоні 2020/21.

У попередньому матчі між "Аталантою" та "Фіорентіною", який проходив 8-го лютого 2020-го року в рамках 23-го туру Серії А сезону 2019/20, Маліновський відзначився голом з-за меж штрафного майданчика на 72-й хвилині за шість хвилин після виходу на заміну.

В італійській команді українець проводить уже другий сезон. В минулому сезоні Руслан за 44 матчі в усіх турнірах забив дев'ять голів та віддав сім результативних передач.

• Раніше Маліновський грав за бельгійський "Генк". Там провів 135 матчів, у яких забив 30 голів та віддав 32 асисти. Також виступав у складі луганської "Зорі", за яку в 59 іграх забив 13 голів та оформив вісім результативних передач. Одні з перших кроків у дорослому футболі робив у "Севастополі", де зіграв 17 матчів та забив один гол.
  • Маліновський зіграв 32 матчі за національну збірну України, в яких відзначався шість разів.
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartТеніс