Перемога Олсбю Ройзеланд у пасьюті, Блашко - у топ-20. Результати жіночого переслідування AP Images

Дар'я Блашко - єдина з українок, яка потрапила в залікову зону.

На старт жіночої гонки переслідування вийшли три українки замість чотирьох - Валентина Семеренко єдина з 60 спортсменко не вийшла на дистанції, про це ще перед гонкою повідомило Суспільне Спорт.

З третього десятку розпочали переслідування Юлія Джима та Дар'я Блашко. У Джими стрільба не пішла в переслідуванні - одразу 5 промахів. Відповідно, Юлія боролася тільки за потрапляння в залікову зону, однак на останньому колі випала з неї - 44 місце.

Дивіться повний запис гонки переслідування

У Дар'ї Блашко значно краща робота на вогневих рубежах: стріляла швидше, ніж у спринті, але теж точна. Перші три стрільби - без штрафних кіл, на останній - одна хиба. Однак швидкість на дистанції не дозволила значно покращити місце: Блашко фінішувала 18. Хоча після третьої стрільби виходила 12, а після четвертої - 16.

За чистим часом переслідування у Дар'ї Блашко - 14 результат у гонці.

Змогла покращити свою стартову позицію Катерина Бех: вона фінішувала 52 з п'ятьма колами штрафу, а стартувала - 59. Для Бех - це було перше переслідування у дорослій кар'єрі.

Перемогу в гонці здобула Марте Олсбю Ройзеланд - попри два штрафні кола, норвежка змогла випередити білоруску Дінару Алімбекову. Для Дінари - це другий поспіль подіум, а на старті другого кола вона впала на дистанції, де втратила кілька важливих секунд.

Найкращий прогрес гонки у Ганни Еберг - з 29 місця на 4. З останньої стрільби Ганна вийшла третьою, але не втримала перевагу над Жулією Сімон: француженка взяла "бронзу". У топ-6 також фінішували Каролін Кноттен та Доротея Вірер.

У загальному заліку Кубка світу відбулася заміна лідера: Марте Олсбю Ройзеланд завдяки перемозі випередила Ганну Еберг та перехопила жовту майку лідера.