В Україні жінки — це 19% серед усіх кандидатів, які хочуть залучитися до ЗСУ через центри рекрутингу. Найбільше жінок рекрутуються в Тернопільській, Чернівецькій і Чернігівській областях.
Про таке 11 листопада повідомило Міністерство оборони України.
Станом на 10 листопада серед кандидатів до Сил оборони, які звернулися до центрів рекрутингу:
- 48% — частка жінок у Тернопільській області;
- 44% — Чернівецька область;
- 39% — Чернігівщина.
"В середньому по країні частка жінок складає 19% серед усіх кандидатів через центри рекрутингу", — пише пресслужба Міноборони в пресрелізі.
Що відомо про рекрутинг в Україні
11 червня Міністерство оборони запустило сайт з пошуку вакансій у Збройних силах України, на якому пропонується низка посад. 18 липня в Генштабі ЗСУ роз'яснили, як відбувається рекрутинг людей, які добровільно мобілізуються.
Раніше уповноважений представник Міноборони з питань рекрутингу Олексій Бежевець говорив у коментарі Суспільному, що проєкт із впровадження рекрутингової кампанії станом на початок вересня 2024 року є "мегауспішним". Завдяки цій ініціативі в армії побільшало добровольців порівняно з кінцем 2023 року.
Як повідомляли у Міноборони, станом на початок жовтня 2024-го до центрів звернулися понад 20 тисяч людей, з яких понад 5 тисяч вже розглядаються як кандидати на службу у лавах Сил оборони, а 1 726 — розпочали її або незабаром приєднаються до війська.
Уже на початку листопада Міноборони зазначає, що в різних областях України діють 44 центри рекрутингу. Консультації там дають конфіденційно, повісток не видають. Центри пропонують понад 10 000 вакансій у різних військових формуваннях: Збройні сили, Національна гвардія, Держприкордонслужба та СБУ.