Воротар "Мотора" - найкращий гравець туру Ліги чемпіонів: що він зробив

Воротар "Мотора" - найкращий гравець туру Ліги чемпіонів: що він зробив

Воротар "Мотора" - найкращий гравець туру Ліги чемпіонів: що він зробив EHF

Найкращий гравець туру та автор одного з найкращих сейвів.

Білоруський голкіпер українського "Мотора" Іван Мароз став MVP десятого туру гандбольної Ліги чемпіонів. Про це повідомила EHF.

У матчі десятого туру "Нант" - "Мотор" саме дії воротаря допомогли українській команді перемогти з рахунком 32:31. На рахунку Марозу 13 відбитих кидків та 1 гол у ворота суперника.

Мароз закинув один з ключових м'ячів у матчі - вивів "Мотор" уперед за рахунку 30:30 у кінцівці матчу. А після того відбив ще три кидки за рахунку 31:30 і 32:31.

Читайте також: "Мотор" вирвав перемогу в гостях у "Нанта". Четверта перемога поспіль українців у Лізі чемпіонів

Також Іван Мароз потрапив у символічну збірну туру Ліги чемпіонів як найкращий воротар (що й недивно, зважаючи на його статус найкращого гравця туру загалом).

А один з сейвів Мароза визнали третім найкращим у турі Ліги чемпіонів. Це відбитий удар білоруса за рахунку 26:25 на корсить "Нанту" - він зміг зреагувати на кидок з 6 метрів, вчасно вийшов з воріт та у стрибку відбив його.

Чотири перемоги поспіль дозволили "Мотору" піднятися на четверте місце у своїй групі в Лізі чемпіонів. Усього чемпіони України провели 7 матчів у груповому етапі - ще 7 попереду.

Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartТеніс