"Нормально, це життя": Чернов — про підтримку Товмасяна на посаді голови облради

"Нормально, це життя": Чернов — про підтримку Товмасяна на посаді голови облради

"Нормально, це життя": Чернов — про підтримку Товмасяна на посаді голови облради
Суспільне Харків

Обраний депутатом облради VIII скликання Сергій Чернов, який 12 років очолював обласну раду, прокоментував рішення фракції Блоку Кернеса про підтримку на посаді голови облради представника "Слуги народу" Артура Товмасяна.

"Фракція політичної партії "Блок Кернеса — Успішний Харків" з іншими запропонувала саме таку конфігурацію, щоб забезпечити більшість в обласній раді, яка зможе конструктивно працювати", — сказав Чернов.

Він сказав, що це колегіальне рішення, яке він підтримує.

"Нормально, це життя. Нічого немає постійного. Все змінюється, тому я до цього спокійно відношуся", — сказав Чернов.

Чернов сподівається, що облрада нового скликання працюватиме "не менш ефективно, ніж попередня".

Те, що "Слуга народу" підтримує Товмасяна на посаді голови облради, підтвердила Суспільному перша заступниця голови Харківської ОДА Тетяна Єгорова-Луценко, яку "Слуга народу" висувала раніше. За її словами, це рішення прийняли за її пропозицією на засіданні фракції вранці 11 грудня.

"Якщо партія прийняла інше рішення, я буду підтримувати позицію партії, працювати на розвиток Харківщини як голова фракції, як депутат обласної ради. Враховуючи те, що я залишаюся першим заступником голови адміністрації, ми отримуємо позицію у виконавчій гілці влади. Якщо Артур Едмарович буде сьогодні обраний головою обласної ради, то для нас це дуже ефективна конструкція", — сказала Єгорова-Луценко.

Що відомо

  • 10 грудня фракція Блоку Кернеса у Харківській обласній раді вирішила підтримати кандидатуру Артура Товмасяна на посаді голови облради.
На початок