Стало відомо, кого "Слуга народу" висуває на посаду голови Харківської облради

Стало відомо, кого "Слуга народу" висуває на посаду голови Харківської облради

Стало відомо, кого "Слуга народу" висуває на посаду голови Харківської облради
t.me/zekharkiv2019

Харківський осередок партії "Слуга народу" визначився із кандидаткою на посаду голови Харківської облради.

Партія "Слуга народу" висунула на посаду голови Харківської облради першу заступницю голови облдержадміністрації Тетяну Єгорову-Луценко, повідомили 30 листопада в офіційному Telegram-каналі партійної організації.

На зборах також створили депутатську фракцію "Слуга народу" в новообраній облраді, головою фракції призначили Тетяну Єгорову-Луценко, заступником голови — Ігоря Захарченка.

25 листопада стало відомо, що "Блок Кернеса — Успішний Харків" пропонує у голови обласної ради Сергія Чернова.

Що відомо

  • У липні 2020 року Тетяну Єгорову-Луценко першою заступницею голови ОДА призначив колишній очільник адміністрації Олексій Кучер.
  • 18 серпня Тетяна Єгорова-Луценко очолила штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, спричиненої COVID-19 в області
  • 6 листопада Харківська обласна ТВК оголосила список обраних депутатів до Харківської облради за результатами місцевих виборів 25 жовтня 2020 року. До облради нового скликання пройшли партії: "Блок Кернеса — Успішний Харків", "Опозиційна платформа — За життя", "Слуга народу ", "Блок Світличної "Разом!" та "Європейська солідарність".
  • Партія "Слуга народу" отримала 17 депутатських місць, за кількістю мандатів в облраді партія посіла третє місце після Блоку Кернеса та ОПЗЖ.
На початок