"Зоря" поразкою від "Браги" завершила виступи у Лізі Європи

"Зоря" поразкою від "Браги" завершила виступи у Лізі Європи twitter.com/SCBragaOficial

Луганці проводили останній матч у єврокубках цього сезону.

"Зоря" в останньому турі групового етапу Ліги Європи протистояла португальській "Бразі" на виїзді.

Команда Віктора Скрипника не боролася за потрапляння до плей-оф Ліги Європи, а португальці вже раніше забезпечили собі місце в 1/16 цього єврокубка.

У першому таймі луганці більше володіли м'ячем, намагалися часто загрожувати воротам суперника. Однак, "Брага" била більше за "Зорю". Ситуацію на полі ускладнював дощ, який не вщухав протягом усього матчу. Це давало можливість бити з дальніх дистанцій та сподіватися на слизький м'яч, який міг заскочити до воріт однієї або іншої команди.

Але перший тайм завершився з рахунком 0:0. Навіть попри чималу кількість стандартів та ударів, рахунок відкрити не вдалося.

У другій 45-хвилинці ситуація майже не змінювалася до 61-ї хвилини. Португальці прострілювали з лівого флангу - м'яч йшов до воріт, а Йоель Абу Ханна зрізав м'яч до сітки воріт. У підсумку, автогол та 1:0 на користь "Браги".

За вісім хвилин потому Рікардо Орта отримав розрізну передачу від Юрія Мерейдуша та низом пробив по воротах Микити Шевченка - 2:0. "Зоря" намагалася замінами змінити гру, але не вийшло - перемога "Браги" в останньому турі.

У паралельному матчі "Лестер" із таким же рахунком обіграв грецький АЕК. Відтак, саме англійці завершили групу Ліги Європи на першому місці. "Брага" залишилася другою та разом із "Лестером" пройшла до 1/16 фіналу Ліги Європи.

"Лестер" має однакову кількість очок із "Брагою", однак опинився на першому місці через кращі показники в особистих зустрічах.