Шевченко як автор хоррор-історій: у Дніпрі готують авторську виставу про Кобзаря

Шевченко як автор хоррор-історій: у Дніпрі готують авторську виставу про Кобзаря

Шевченко як автор хоррор-історій: у Дніпрі готують авторську виставу про Кобзаря Суспільне

Вистава “Страшні казки від Кобзаря” реалізовується силами “Шевченко арт-проект”. Про авторський проєкт Суспільному Дніпро розповів тезка Кобзаря, актор та режисер Тарас Шевченко.

За допомогою засобів сучасного театру Кобзаря покажуть як автора хоррор-історій. У постановці беруть участь 12 акторів, але не всі з них професійні.

Ігор Новодон за фахом психолог, за другою освітою закінчував металургійну академію. Акторську освіту здобував у студії театру “Віримо”, грає у виставі роль Кобзаря.

"Чесно кажучи, Шевченко - складний автор. Коли його читаєш багато разів, починаєш розбиратися. У школі як було? Ми читаємо, вчимо, розповідаємо і до обмірковування якось не доходить. Тому завдяки нашому режисеру, можна сказати, що ми змогли заповнити пробіли шкільної освіти", - розповідає актор.

Разом із Ігорем роль Тараса Шевченка опановує Кирило Міхольський. Говорить, те, що вони на рівних виконують роль Кобзаря, є особливістю цієї вистави. Зазначає, що для себе заново відкриває Шевченка, і хоче, аби його сприймали не тільки як класика.

Режисер вистави Тарас Шевченко, говорить що на меті було дослідити, яким чином можна донести до глядача творчість Кобзаря, щоб це було дійсно цікаво.

«У процесі постановки ми зараз на тому етапі, коли вже зрозуміла ідея, як ми бажаємо це реалізувати, хоча це ще репетиційний процес. Для того, щоб зробити це повноцінно, потрібні кошти, які ми зараз шукаємо всіма можливими способами. Сподіваюся, що нам вдасться їх знайти», - зазначає режисер.

Тарас Шевченко каже, що якщо знайдуть фінансування на реалізацію задуму, то прем'єру планують на день народження Кобзаря - дев’ятого березня.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше