У Черкасах можна одягтися без грошей

У Черкасах можна одягтися без грошей

У Черкасах можна одягтися без грошей

Одяг, взуття та іграшки – такі речі можуть взяти безкоштовно черкасці у магазині вживаного одягу "Соціальний БутіЧЕк". Про це Суспільному розповіла адміністраторка Світлана Петренко.

Крамницю відкрили на базі територіального центру надання соціальних послуг. Звернутися сюди може кожен, хто опинився у скрутному становищі.

У Черкасах можна одягтися без грошей
Суспільне: Черкаси

Відвідувачка магазину черкащанка пані Раїса обирала речі для себе. Прізвище називати відмовилася, розповіла, що підтримує відкриття крамниці:

"Пенсії розміром 1 700 гривень вистачає на ліки, комунальні послуги та їжу. Такий магазин, кому не вистачає грошей, то якраз добре. Якби мені не треба були речі, то чого б я сюди прийшла? Я собі куртку тут взяла, тому що немає після кого доношувати: діти молоді і такі худі", – розповіла вона.

Аби обрати зимову куртку для свої мами, до магазину прийшла черкащанка Людмила. Прізвище також не називає. Жінка зауважила, що нині новий одяг дорогий, тому не всі можуть його придбати.

Стелажі з одягом оглядала й пані Ірина. Зі слів жінки такий безкоштовний "Соціальний БутіЧЕк" необхідний, аби допомагати людям зігрітися у холодну пору року:

"Є чимало сімей, які не можуть придбати речі, зимові, весняні, у кого є діток багато. У кожній сім'ї є якісь проблеми і вони не можуть купити, тим більше, що речі на базарі дорогі".

У Черкасах можна одягтися без грошей
Суспільне: Черкаси

Усі речі пофасовані у спеціальні коробки, аби людям було зручніше знайти необхідне, зазначила Світлана Петренко. Жінка розповіла, що одяг та взуття їм привозять містяни, але більшу частину забирають із контейнерів для збору речей, що розташовані по місту. Їх у Черкасах вісім.

"Ми наголошуємо, щоб речі були у хорошому стані але не усі дослухаються до цього", –зауважила Світлана Петренко.

Соціальна крамниця працює щочетверга з 9-ї до 14-ї години. Її асортимент поповнюють щотижня, тому речей вистачить усім.

Авторка Дарія Шевченко

Читайте також

На початок