Чемпіонат світу з легкої атлетики в приміщенні знову перенесли: нова дата змагань

Чемпіонат світу з легкої атлетики в приміщенні знову перенесли: нова дата змагань

Чемпіонат світу з легкої атлетики в приміщенні знову перенесли: нова дата змагань АР

Коли тепер відбудеться турнір.

Чемпіонат світу з легкої атлетики в приміщенні в китайському Нанкіні перенесений на 2023 рік. Про це повідомив офіційний сайт Всесвітньої легкоатлетичної асоціації.

Рішення про перенесення чемпіонату світу з легкої атлетики ухвалили в зв'язку з невизначеністю щодо епідеміологічної ситуації в першій половині 2021-го року.

В Асоціації розглядали можливість перенесення ЧС із легкої атлетики на більш пізній час у 2021-му році, однак, це було неможливим. Все через те, що сезон змагань із легкої атлетики в приміщенні зазвичай триває до кінця березня.

Як повідомили в Асоціації, з організаторами були досягнуті домовленості щодо прийняття чемпіонату світу з легкої атлетики в 2023-му році після світової першості в 2022-му році у сербському Белграді.

Відзначимо, що турнір у Нанкіні переносять вже вдруге. Спочатку ЧС із легкої атлетики мав відбутися в березні 2020-го року. Нанкін мав прийняти змагання з 19-го до 21-го березня 2021-го року. Однак, тепер турнір відбудеться в березні 2023-го року.

Як повідомили в Всесвітній легкоатлетичній асоціації, незважаючи на цю відстрочку, спортсмени матимуть чимало можливостей для змагань на початку 2021-го року в рамках Всесвітнього туру в приміщенніWorld Indoor Tour: змагання проходять із кінця січня до кінця лютого 2021-го року, який включає в себе 26 турнірів у 12 країнах Європи та Північної Америки.

Що відомо

  • Попередній чемпіонат світу з легкої атлетики в приміщеннях проходив у 2018-му році в британському Бірмінгемі з 1-го до 4-го березня. Тоді в турнірі брали участь 632 спортсмени зі 144 країн-учасниць.
  • Перше місце в загальномедальному заліку тоді посіли США (18 медалей), другою стала Ефіопія (5 медалей), а третє місце посіла Польща (також 5 медалей).
Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartТеніс