Як "Шахтар" зіграв унічию з "Інтером"

Як "Шахтар" зіграв унічию з "Інтером" АР

Донеччани завдяки цьому результату вийшли в Лігу Європи.

Нічия з італійським "Інтером" дозволила "Шахтарю" гарантувати єврокубкову весну. Однак, "гірники" не пройшли до плей-оф Ліги чемпіонів через гірші показники в особистих зустрічах із "Боруссією М".

Перший тайм проходив у спокійнішому руслі, тоді як, друга 45-хвилинка стала куди багатшою на моменти біля воріт обидвох команд: стандарти "Інтера" та контратаки "Шахтаря" дозволили сподіватися на голи, однак, їх так і не сталося.

0:0 - "суха" нічия в Італії, яка залишила "Інтер" ні з чим, а "Шахтарю" дала вихід до 1/16 Ліги Європи.

"Інтер" - "Шахтар": відео огляд матчу