Виготовляє ляльки із синтепону. Ірина Абраменко. СУСПІЛЬНЕ | ЛЮДИ

Виготовляє ляльки із синтепону. Ірина Абраменко. СУСПІЛЬНЕ | ЛЮДИ

Виготовляє ляльки із синтепону. Ірина Абраменко. СУСПІЛЬНЕ | ЛЮДИ Суспільне Полтава

Ляльки із фетру, капрону та мідної проволоки виготовляє майстриня із Гадяча Ірина Абраменко. Створює їх за образами людей та вигаданих персонажів. Це – льотчик, Шерлок Холмс, Баба Яга та ще більше сотні героїв. Прикрашає та одягає їх власноруч. А ще – наносить макіяж.

Українка, пірат, Баба Яга та монах. Ірина Абраменко із Гадяча створює ляльки. Це фігури літературних та вигаданих героїв. Для цього, окрім синтепону, використовує капрон та мідну проволоку.

Мідна проволока потрібна для того, щоб, коли ми будемо шити одяг, воно буде згинатися декілька разів. Ми згинаємо-розгинаємо, щоб вона не поламалась.

Створює ляльки майстриня шість років.

Лялька з синтепонуСуспільне Полтава

Лялька з синтепону

У мене не вдавалося спочатку. Я робила утяжки головки, носика. Усе не вдавалося. Я викидала, а собака Бессі думала, що це м’ячик. Вона грала з ним і приносила мені знову.

Аби зробити фігуру, схожу на людську, майстриня намотує синтепон на каркас із проволоки. А далі – робить потрібну форму.

Приклади іграшокСуспільне Полтава

Приклади іграшок

Я можу зробити такого пастушка. Ваша фантазія – і пастушок ось сидить із сопілочкою.

Декорує ляльок Ірина власноруч. А ще робить їм макіяж.

Це все косметика для людей. Рум’яна. Потім все покривається лаком для волосся. В процесі, вона диктує сама мені. У мене було кілька україночок і вони зовсім різні, немає схожості. Від рис обличчя до одягу. Вони зовсім різні. Неможливо повторити ще таку ж ляльку.

Одяг для ляльок шиє із клаптиків тканини, які передають друзі.

Ляльки з синтепонуСуспільне Полтава

Ляльки з синтепону

Я бачу, що ця тканина залежалась у мене, але вона цікава. Що б із неї я могла б пошити? Тоді я розумію, що це схоже на брезент, щось таке чоловіче. І я тоді думаю, що придумати. І виходить льотчик.

Свої роботи Ірина Абраменко дарує та продає. Їх виготовила більше сотні.

У них – це я, мій характер. Він передається у рисах, обличчях, вони усі схожі на мене. Криві, косі, моргаючі. Усе одно в них я бачу себе.,

Повне відео

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше