Юрій Андрухович презентує роман "Радіо Ніч" на Суспільному

Юрій Андрухович презентує роман "Радіо Ніч" на Суспільному

Юрій Андрухович презентує роман "Радіо Ніч" на Суспільному

У суботу, 12 грудня, відбудеться онлайн-презентація книги Юрія Андруховича "Радіо ніч". Подія розпочнеться о 22:00 на сайті Суспільне Культура, ютуб-каналі та фейсбук-сторінці телеканалу UA: КУЛЬТУРА. Телеверсію презентації глядачі побачать у п’ятницю, 18 грудня, о 22:05 на телеканалі UA: КУЛЬТУРА або на сайті в розділі "Онлайн".

Культовий письменник розповість про свій найгостросюжетніший і водночас найліричніший твір. Простір, у якому авантюрний роман зустрічається з фентезі, а Девід Бові — з мандрівними музикантами Середньовіччя.

Модератор трансляції — філософ і письменник Володимир Єрмоленко.

"Уперше тримати в руках щойно видану книгу — особливо радісний момент для кожного автора. Для мене він настане цієї суботи, 12 грудня, безпосередньо на ваших очах, якщо, звичайно, ви зайдете до нас на онлайн-презентацію мого нового роману "Радіо Ніч". Ми проведемо її у формі діалогу, в якому моїм співрозмовником буде філософ, письменник і музикант Володимир Єрмоленко. Обіцяю: ми докладемо всіх зусиль для того, щоб вам було цікаво. Крім того, ми запросимо вас до участі: ваші запитання не залишаться без наших відповідей, принаймні, наскільки це дозволить відведений нам для спілкування час. Автори найцікавіших запитань отримають “Радіо Ніч” у подарунок від автора й видавництва. До зустрічі в суботу о 22-й годині!" — розповів автор книги Юрій Андрухович.

Головний герой книги Йосип Ротський (не плутати ні з Йосифом Бродським, ні з Йозефом Ротом), музичний герой барикад, змушений хоч кудись утікати, приміряючи на себе долю багатьох інших Йосипів. Його переслідують, і режимні спецслужби — це лише пів біди. Є ще недоречна любов, з якою не звладати, і банківська таємниця, з якою не впоратися. В’язничний досвід і мимовільно успішний теракт. А також розум і забуття, сміх і темрява, холод і пекло, іронія і щем. Останній сховок, звідки дозволено вести нічний ефір. Чи справді він останній?

Всі охочі зможуть поставити свої запитання письменнику в коментарях під трансляцією, модератор зачитає їх в ефірі. Наприкінці презентації Юрій Андрухович обере авторів найцікавіших запитань та подарує книжки з автографами.

Дивіться презентацію книги Юрія Андруховича "Радіо Ніч" і ставте запитання у середу, 12 грудня, о 22:00 на сайті Суспільне Культура, ютуб-каналі та фейсбук-сторінці телеканалу UA: КУЛЬТУРА, а також телеверсію на суспільному телеканалі UA: КУЛЬТУРА у п’ятницю, 18 грудня, о 22:05.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше