"Динамо" виграло в "Ференцвароша" в останньому матчі у Лізі чемпіонів. Далі - Ліга Європи AP Images

Український клуб фінішував на третьому місці у групі Ліги чемпіонів.

Після п'яти турів Ліги чемпіонів "Динамо" та "Ференцварош" набрали по 1 очку, тож в останньому турі в очному матчі визначали учасника Ліги Європи та команду, яка посяде останнє місце у групі.

Незважаючи на те, що матч проходив у Києві, "Динамо" не діяло першим номером - більше часу з м'ячем проводили гравці угорського клубу. У старті "Ференцвароша" вийшло одразу два українці: Ігор Харатін та Олександр Зубков, тренер угорців - Сергій Ребров.

Саме Зубков створив кілька найнебезпечніших моментів "Ференцвароша", але забити угорцям не вдалося.

Натомість чи не єдиний свій момент реалізувало "Динамо" - на 60-й хвилині матчу Денис Попов головою замкнув подачу зі штрафного від Карлоса де Пени, 1:0.

Рахунок "Динамо" - "Ференцварош" залишився незмінним до фінального свистка - 1:0. Український клуб виграв перший (і останній) матч у груповому розіграші Ліги чемпіонів 2020/21. "Динамо" набрало 4 очки та кваліфікувалося в плей-оф Ліги Європи з третього місця у групі.

"Динамо" - "Ювентус": огляд матчу

У паралельному матчі "Ювентус" розгромив на виїзді "Барселону" та піднявся на перше місце у групі - саме італійці виграли групу "Динамо".