Сенцов перевіз з окупованого Криму до Києва маму і сина

Сенцов перевіз з окупованого Криму до Києва маму і сина

Сенцов перевіз з окупованого Криму до Києва маму і сина
undefined

Колишній політв'язень Кремля, український режисер Олег Сенцов повідомив, що забрав до Києва свого сина та маму, які проживали в окупованому Криму.

"Я не дуже полюбляю говорити про моє особисте життя, але нещодавно відбулась важлива подія для нашої родини. Нарешті ми з’єдналися: до Києва переїхала моя мама та син", - написав він у Facebook.

"З ним виявилось найважче, тому що колишня дружина не хотіла його відпускати. Вона, до речі, етнічна українка, народилась на Івано-Франківщині, але прийняла анексію Криму. Влад знаходився не тільки у сумних умовах, але і під тиском пропаганди та брехні", - додав Сенцов.

За його словами, за два тижні в Україні сину вистачило, щоб "ця пелена спала".

Режисер зазначив, що попри хворобу ,його син гарно розуміється і 13 січня пішов у звичайну київську школу, в якій є інклюзивне навчання.

Як відомо:

  • Режисер Олег Сенцов разом зі ще 34 українцями повернувся з російського ув’язнення 7 вересня 2019 року внаслідок обміну з Росією.
  • У 2015 році суд у Росії засудив Олега Сенцова до 20 років позбавлення волі за звинуваченням у підготовці теракту в анексованому Криму. Свою провину режисер не визнав.
  • У 2018 році Сенцов 145 днів голодував, вимагаючи звільнити всіх українських політв’язнів.
  • 10 грудня 2019 року він став на військовий облік у Києві.
На початок