Українські каратистки вибороли дві медалі на турнірі в Чилі

Українські каратистки вибороли дві медалі на турнірі в Чилі Facebook Анжеліки Терлюги

На дебютних змаганнях сезону в Сантьяго (Чилі) дві спортсменки принесли Україні "золото" та "бронзу".

У фіналі куміте престижного турніру Karate1 Serie A Анжеліка Терлюга (вагова категорія до 55 кг) перемогла італійку Сару Кардін з рахунком 2:0, що забезпечило їй найвищу сходинку п'єдесталу змагань. Одеситка нині має найкращі шанси на здобуття олімпійської ліцензії для виступу в Токіо-2020.

У ваговій категорії до 68 кг "бронзовий" поєдинок з Ферйал Абделазіз з Єгипту завершився впевненою перемогою львів'янки Галини Мельник. Наразі каратистка – на сьомій сходинці олімпійського рейтингу.

Іншим представникам України на турнірі в Сантьяго не так пощастило. Анастасія Мястковська (куміте до 55 кг) зазнала поразки в першому поєдинку, а капітан збірної Станіслав Горуна (куміте до 75 кг) – у другому.

Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуФормула 1MMAФехтуванняКіберспортІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start