Юрай Санітра - про форму Дар'ї Блашко, прогрес чоловічої команди та очікування від Гогфільцену

Юрай Санітра - про форму Дар'ї Блашко, прогрес чоловічої команди та очікування від Гогфільцену

Ексклюзивно
Юрай Санітра - про форму Дар'ї Блашко, прогрес чоловічої команди та очікування від Гогфільцену Суспільне

Коментар головного тренера збірної України ексклюзивно для Суспільне Спорт.

Два стартові етапи Кубка світу в фінському Контіолахті завершилися. Біатлоністи провели по п'ять гонок - в України три фініші у топ-10 особистих гонок (усі в жінок). Після провалу у перший тиждень, українські біатлоністи показали стабільніші результати, відігравши кілька позицій у заліку Кубка Націй.

Після завершення другого етапу Кубка світу Юрай Санітра дав свій коментар щодо виступу українців в прямому ефірі студії "Суспільне. Біатлон".

  • Підсумки другого етапу

"Треба сказати, що ми радіємо, що завтра будемо їхати з Фінляндії - провели тут останні півтора місяці. Для чоловіків ці етапи були поганими, але є прогрес: Артем Прима показа дуже хороший рівень готовності до сезону, Дмитро Підручний рухається від старту до старту, видно, що може боротися - підтвердив у естафеті. Думаю, що інші спортсмени теж будуть рухатися вище - покажуть себе в кращому стані".

  • Щодо чоловічої естафети

"Пробували експериментувати, у нас не було провалу. Прима та Підручний дуже добре пробігли свої етапи, Руслан Ткаленко тримався, особливо добре пробіг останнє коло. Для Богдана Цимбала - це була школа, на першому колі він відчув, що таке світовий біатлон. Добре, що він вдало відстрілявся".

  • Про результати Дар'ї Блашко

"Дар'я Блашко показала дуже хороший рівень, її результати мене трохи дивують. У естафеті вона може бігти будь-який етап, не тільки перший. Але добре, що у нас є більше варіантів на перший етап - у Контіолахті Даша мала добрі старти, упевнено стріляє.

Нам потрібно готувати мінімум 2 спортсменів на естафетні місця, щоб у разі проблем можна було провести заміну. Побачимо, у якому стані буде Блашко та інші після того, як переїдемо в Гогфільцен - в естафеті там будемо пробувати інший склад".

  • Про результати Юлії Джими

"Я побачив Юлію Джиму на снігу уперше в Контіолахті. Вона пробігла добре індивідуальну гонку, добре відстрілялася, але потім втратила впевненість у стрільбі. Не хочу давати резюме після двох етапів - побачимо, як покаже себе у Гогфільцені і як буде далі рухатися по сезону".

  • Про очікування від наступних етапів

"Перше питання для нас - треба добре переїхати в Гогфільцен. Побачимо, як буде проходити акліматизація, адже будемо бігти на висоті. Я дивився погоду, там буде холодно.

Треба почекати, щоб усі спортсмени були здорові - покажемо у Гогфільцені, що можемо конкурувати. Також у Гогфільцені планую дочекатися і Анастасію Меркушину".

Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartТеніс