Назбирав грошей на комп’ютер для творчості. Музикант із ДЦП Володимир Малуха. СУСПІЛЬНЕ | ЛЮДИ

Назбирав грошей на комп’ютер для творчості. Музикант із ДЦП Володимир Малуха. СУСПІЛЬНЕ | ЛЮДИ

Назбирав грошей на комп’ютер для творчості. Музикант із ДЦП Володимир Малуха. СУСПІЛЬНЕ | ЛЮДИ Суспільне Полтава

У селищі Білики 21-річний композитор із церебральним паралічем назбирав грошей на новий комп’ютер. На ньому Володимир Малуха створює музику, монтує відео та пише вірші. Придбати техніку допомогли благодійники.

Володимир Малуха і новий комп'ютерСуспільне Полтава

Володимир Малуха і новий комп'ютер

Ось відкривається нотна панель. І ось тут я ставлю нотки.

На робочому столі – клавіатура, тачпад та олівець, а на екрані – звукові доріжки. За цим комп’ютером Володимир Малуха працює щодня: створює музику та пише до неї тексти. Кожен інструмент виводить окремо. Ця мелодія на піаніно з’являється за пару хвилин.

Так Володя пише музикуСуспільне Полтава

Так Володя пише музику

Раніше Володимир працював на старому ноутбуці. По тачпаду водив підборіддям, а кнопки натискав олівцем, який тримав у зубах.

Просто неможливо було працювати. Звук обривався, тільки трата нервів та часу.

Новий комп’ютер самостійно купити не міг, тому зібрати гроші допомагали усі охочі. Їм присвятив першу композицію, яку створив за допомогою нової техніки.

Сторінка Володі Малухи в InstagramСуспільне Полтава

Сторінка Володі Малухи в Instagram

"Тут дуже багато інструментів, він дуже мелодичний, цей трек. Ось оце весь трек. Це той трек, який я дарував людям. Найбільша робота була над ударником басу. А все інше – легко", – каже він.

У композиції поєднав майже два десятки інструментів, а писав її за новим комп’ютером місяць.

"Звісно, легше. Але я поки призвичаївся до нього. Ось тачпад, поки звик до нього. Бородою, як на ноутбуці, не працював. Оце придумали з дідом отаку штуку. І я ось так носом або губами, клацається ідеально", – додає Володимир.

Володимир Малуха любить писати музикуСуспільне Полтава

Володимир Малуха любить писати музику

Удосконалити навички допомагають досвідчені музиканти та продюсери. З ними спілкується через соцмережі. Нині ж учиться зведенню.

"Це корекція звучання окремого інструмента. Наприклад, якщо я не зведу щось, то відчутно буде на слух навіть, що воно не з тієї «опери» вилізло", – каже Володимир.

Загалом Володимир Малуха пише музику 5 років. Зараз має три сотні композицій.

"Коли я тільки починав писати, то не заморочувався зведенням і робив терки за годину, дві. А потім більше почав розуміти, як звук коректувати, тоді все більше часу доводилося за однією композицією. І на цей момент я можу зводити один трек місяць, щодня, доки не почую, що готовий", – розповів музикант.

Повне відео

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше