Фестиваль мистецтва людей з інвалідністю. СУСПІЛЬНЕ | МИСТЕЦТВО

Фестиваль мистецтва людей з інвалідністю. СУСПІЛЬНЕ | МИСТЕЦТВО

Фестиваль мистецтва людей з інвалідністю. СУСПІЛЬНЕ | МИСТЕЦТВО

На жаль, багато місць в Україні, які б мали бути на 100% інклюзивні, мають багато бар'єрів. Що ж тоді говорити про інші галузі, де українцям з інвалідністю взагалі надскладно себе проявити? Щоб руйнувати різні бар'єри, існує фестиваль Arts Access, присвячений мистецтву людей з інвалідністю. Розповідаємо про нього в коротенькому відео від Суспільного.

Міжнародний онлайн форум-фестиваль Arts Access присвячено мистецтву людей з інвалідністю. Україна в ньому буде представлена двома проєктами: інклюзивною виставою та короткометражними стрічками.

Фільми зняли підлітки із вадами слуху у кіношколі "Кіноти". У першому з них – "Писанка-Мотанка" – головний герой шукає відповідь на питання: "Який символ української культурної спадщини важливіший – писанка чи мотанка?".

Другий – "Диво для мами" – це фільм про маму, який знімали її доньки. Дівчата на власному досвіді пересвідчились, як важливо чути світ і спілкуватись з оточенням.

Ще один проєкт від України – вистава "Погляд" про надмірну опіку та булінг. У ній грають професійні актори та діти з вадами зору. Зараз команда збирає кошти на тур Україною.

Ознайомитись із перформансами можна на платформі Arts Access. Онлайн форум-фестиваль проходитиме 3 дні – з 3 по 5 грудня.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше