Netflix пропонували шахісту зі Львова роль в серіалі "Хід королеви"

Netflix пропонували шахісту зі Львова роль в серіалі "Хід королеви"

Netflix пропонували шахісту зі Львова роль в серіалі "Хід королеви"

Українському шахісту Василю Іванчуку, чемпіону світу з бліцу і швидких шахів, пропонували роль у головному серіальному хіті цього року "Ферзевий гамбіт". Про це Іванчук розповів в інтерв'ю виданню "Радіо "Свобода".

За словами Іванчука, команда мінісеріалу "Ферзевий гамбіт" пропонувала йому зіграти одну з ключових ролей – гросмейстера Василя Боргова, радянського чемпіона світу з шахів і найсильнішого суперника головної героїні Бет Гармон (Аня Тейлор-Джой). Натомість цю роль зіграв польський актор Мартін Дорочинський.

Український шахіст розповів, що йому надіслали електронного листа з пропозицією зіграти Боргова. Не встиг Іванчук дізнатися подробиці, як отримав ще одне повідомлення, що команда вже знайшла іншого актора на цю роль.

Що відомо

  • Василь Іванчук вважався одним із найсильніших шахістів світу – у 1990-х, 2000-х і 2010-х роках. За свою кар'єру він чотири рази перемагав на Всесвітній шаховій олімпіаді: двічі у складі збірної СРСР і двічі – представляючи команду України.
  • Прем’єра міні-серіалу "Ферзевий гамбіт" відбулася наприкінці жовтня. За чотири тижні він встановив новий рекорд для стрімінгового сервісу Netflix – його подивилися 62 мільйони користувачів.
  • "Ферзевий гамбіт" розповідає історію шахового вундеркінда-сироти Бет Гармон (Аня Тейлор-Джой), яка прагне стати найкращим шахістом світу, але при цьому бореться з емоційними проблемами, а також з наркотичною та алкогольною залежністю.

Читайте також

На хвилі успіху "Ферзевого гамбіту": 5 фільмів про гру в шахи

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше