Є багато питань: експерти і посадовці розповіли про життя нових районів на Рівненщині

Є багато питань: експерти і посадовці розповіли про життя нових районів на Рівненщині

Є багато питань: експерти і посадовці розповіли про життя нових районів на Рівненщині

Замість 16-ти в Рівненській області сформовано 4 райони: Рівненський, Дубенський, Сарненський та Вараський. Про співпрацю нових районів та адміністрацій з громадами, майно колишніх районів і адміністрацій, а також про труднощі, з якими зіткнуться новообрані голови райрад – експерти розповіли у програмі "Сьогодні. Головне" на Суспільному.

Виявляється, нові голови районних рад до цього часу не можуть чітко дати відповіді на багато запитань, що стосуються децентралізації. Це пов'язано із тим, що ще немає усіх законів та постанов, які би внесли ясність у процес.

Навіщо створили районні ради, якщо є обласна рада і територіальні громади?

"Це питання обговорювалось під час конституційної реформи, коли виникла потреба у внесенні змін до Конституції. Для вирішення спільних інтересів громад дійсно достатньо обласної ради, однак, Конституції ніхто не змінив, ми маємо чітко їх дотримуватись і виконувати", – розповів консультант Офісу реформ Асоціації міст України на Рівненщині Василь Курилас.

Чи існує законодавча база для роботи районних рад вже укрупнених районів?

"Повноваження завжди були підкріплені фінансовим забезпеченням. Тому що виконання повноважень відповідно до Закону "Про місцеве самоврядування" можна здійснювати в межах тих ресурсів, які передаються.

Якщо ми говоримо про субрегіональний рівень, рівень району, він насьогодні в нас обмежений надходженнями до бюджетів. Чіткі межі фінансування прийняли нещодавно у законопроєкті 3614.

Основними болючими питаннями було надходження ПДФО, відповідних адміністративних зборів за адмінпослуги, штрафів, санкцій, ренти за природні копалини тощо. Це все зараховуватиметься до місцевих бюджетів територіальних громад. Тому і повноваження, фактично, мають бути надані місцевим територіальним громадам, які чітко мають їх виконувати.

Однак, це питання ще до кінця не врегульоване, адже мають бути відповідні зміни в закони та нормативно-правові акти", – додав Василь Курилас.

Чи матиме районна рада адміністративний або фінансовий вплив на територіальні громади?

"В межах певної територіальної юрисдикції – так. Щодо виконання певних державних програм фінансування, або здійснення певних делегованих повноважень на рівні району, до прикладу – утримання доріг, то по вертикалі держави ці кошти будуть передаватись місцевому бюджету районного рівня.

Розпорядниками та виконавцями, можливо, будуть місцеві державні адміністрації нового районного рівня, і саме вони будуть мати вплив на ці ресурси", – уточнив консультант Офісу реформ Асоціації міст України на Рівненщині Василь Курилас.

До повноважень – багато питань

Станом на 6 грудня голови обрані у всіх чотирьох нових районних радах. До ефіру долучився очільник Дубенської Віктор Ковальов. На питання: "Чи розумієте чітко, де і як розмежовуються повноваження райради із ОТГ на території чотирьох колишніх районів?" відповів:

"Мабуть, цього на сьогоднішній день ніхто не розуміє", – каже Ковальов.

Що буде з майном, нерухомістю та іншими активами колишніх рад – також питання.

"Це буде вирішувати сесія районної ради. Відповідні комісії будуть вирішувати, що з ними робити. Скоріш за все, їх передадуть в ОТГ", – розповів голова Дубенської райради.

Щодо виконання бюджету, то поки що конкретних цифр Віктор Ковальов не називає, але зазначає, що проблеми з ним є.

Що буде з посадовцями, які працюватимуть в апараті райради?

"Залишаться не всі, але максимально буде збережений кадровий потенціал професіоналів, які функціонували в цих радах. Будемо використовувати цей потенціал в межах закону", – каже голова Дубенської райради Віктор Ковальов.

"Депутати прийняли цей законопроєкт 3651-д, який врегульовує питання правонаступництва та реорганізації. Тут дійсно ця невизначеність говорить про те, що ніхто не знає, що робити далі", – консультант Офісу реформ Асоціації міст України на Рівненщині Василь Курилас.

Чи є конкретно визначені терміни, коли старі ради мають бути ліквідовані та що буде з людьми?

"В тексті ухваленого закону як для сільських, селищних та міських рад, так і для районних рад передбачено, що реорганізація має бути піднята не пізніше другої сесії. Скажу відверто: місцеві органи нового самоврядування затримали проведення сесії через цю законодавчу невизначеність. Зараз вони ділять питання порядку денного на кілька пленарних засідань для того, щоб, відповідно, не втратити цю можливість.

Попередження працівників про початок реорганізації повинно бути не пізніше, як за 2 місяці", – додав Василь Курилас.

Що буде з майном?

Вараську райраду, наприклад, утворили шляхом об'єднання Володимирецького та Зарічненського районів. У понеділок, 2 грудня, там відбулось вже друге пленарне засідання, де обрали голову та заступників. Наразі вивчають методичні рекомендації щодо підтримки реформ децентралізації та готуються до наступного сесійного засідання, – розповів новообраний голова Вараської районної ради Ярослав Березюк.

"Ми не можемо користуватись законопроєктом. Потрібен закон. Всі чекаємо рішення парламенту", – розповів Ярослав Березюк.

"Що стосується Вараша, то тут буде створення нової юридичної особи, але багато питань поки вирішити не можна, адже даний закон чинності ще не набув. Якщо район не зможе передати майно, вони не зможуть його утримувати і буде колапс. Місцева громада також має право не брати на утримання майна", – прокоментував консультант Офісу реформ Асоціації міст України на Рівненщині Василь Курилас.

Заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко на запитання Суспільного про те, що буде з майном колишніх районних рад та адміністрацій, відповів так:

"Наразі районні ради керуються тим законодавством, яке є. Повноваження районних рад ніхто не відміняв. Є Закон "Про місцеве самоврядування", є виписані відповідні статті по районних радах. Натомість у Верховній раді є нові проєкти законів, зокрема, зміни до закону про органи місцевого самоврядування, про місцеві державні адміністрації, де чіткіше має бути прописаний розподіл обов'язків та повноважень між районними радами у новому складі", – каже Ігор Тимошенко.

Насьогодні найбільш зрозумілим є питання передачі майна, – каже посадовець.

"Це регулюється законом 3651-д, який проголосовано у Верховній раді і передано на підпис президенту України. У ньому говориться, що все майно, яке обліковувалось та належало до комунальної власності районних територіальних громад, переходить до об'єднаного майна об'єднаного району.

Разом з тим, новим законом передбачається до 1 липня 2021 року передача всього майна від цих новостворених великих районних рад до об'єднаних територіальних громад. Щодо того випадку, у якому громади відмовляться і не захочуть брати майно, чітких рекомендацій поки немає", – прокоментував заступник голови ОДА.

Що буде з колишніми посадовцями?

"Якщо говорити про апарати районних рад, то з моменту вступу до повноважень нової районної ради, старі районні ради переходять у процедуру ліквідації. Якщо говорити про районні держадміністрації, то це питання регулюватиме Кабінет міністрів України своєю постановою, якою ліквідує старі райдержадміністрації і створює нові. Але такої постанови ще немає.

Так само по працівниках. Буде процедура ліквідації, попередження працівників, кожен може знайти собі роботу у новій об'єднаній райдержадміністрації при наявності таких посад. Ми пропонували Кабміну, щоб на місці старих районів зберегти структурні підрозділи, так звані міні-апарати, які б спрощували процедуру і сам процес керування територією в нових умовах", – каже заступник голови ОДА Ігор Тимошенко.

Що із грошима на 2021 рік? Як формуватиметься бюджет?

"По укрупнених районних радах є зміни до бюджетного кодексу, вони передбачають надходження, які будуть на районні ради. Вони суттєво відрізняються від тих попередніх районних рад. Але разом з тим, і повноваження в більшій мірі переходять на територіальні громади. Навіть – частина повноважень від районних рад, в тому числі по управлінню майном.

Є статті надходження, але за обсягом тих доходів, які передбачаються для районних рад – це, звичайно, суттєво нижче, ніж було раніше", – додав Ігор Тимошенко.

Поки що все добре, але тільки до нового року – уточнює консультант Офісу реформ Асоціації міст України на Рівненщині Василь Курилас.

"З нового року – зміни до бюджетного кодексу, і як будемо жити в тих умовах, в межах районних рад – будемо бачити. Якщо деякі кошти будуть передаватися з держави напряму районним радам, то адаптація та зміни пройдуть легше, і райони матимуть свої повноваження та ресурси", – підсумував Василь Курилас.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди