Україна завоювала 11 медалей на змаганнях із кульової стрільби в Польщі

Україна завоювала 11 медалей на змаганнях із кульової стрільби в Польщі НОК України

У змаганнях брали участь 13 країн.

Українські спортсмени здобули 11 медалей на міжнародному турнірі з кульової стрільби у польському Білостоку. Про це повідомив Національний олімпійский комітет України.

У Польщі пройшли щорічні міжнародні змагання з кульової стрільби Polish Open Kaliber. На цьому турнірі брали участь 13 країн: Україна, Польща, Ізраїль, Бангладеш, Угорщина, Фінляндія, США, Литва, Естонія, Латвія, Японія, Таїланд, Азербайджан.

Збірна України виграла загалом 11 медалей: дві золоті, три срібні та шість бронзових.

• Валерія Сідоренко ГП-6 (Ю)

У загальному медальному заліку Україна посіла друге місце. Першою стала Польща з 14 медалями, а третє місце посіли США - три медалі. Стільки ж медалей і в Азербайджана, але у них на одне золото менше, тому вони поступаються місцем американцям.

Турнірна таблиця Polish Open Kaliber

1. Польща - 6 "золото", 4 "срібло", 4 "бронза"
  2. Україна - 2 "золото", 3 "срібло", 6 "бронза"
  3. США - 2 "золото" 1 "срібло", 0 "бронза"
  4. Азербайдан - 1 "золото", 1 "срібло" 1 "бронза"
  5. Бангладеш - 1 "золото", 0 "срібло", 0 "бронза"
  6. Угорщина - 0 "золото", 0 "срібло" 1 "бронза"
  7. Фінляндія - 0 "золото", 0 "срібло", 0 "бронза"
  8. Таїланд - 0 "золото", 0 "срібло", 0 "бронза"
  9. Ізраїль - 0 "золото", 0 "срібло", 0 "бронза"
  10. Литва - 0 "золото", 0 "срібло", 0 "бронза"
  11. Естонія - 0 "золото", 0 "срібло", 0 "бронза"
  12. Латвія - 0 "золото", 0 "срібло", 0 "бронза"
  13. Японія - 0 "золото", 0 "срібло", 0 "бронза"

У 2019-му році Polish Open Kaliber українці завоювали сім медалей (3 "золота", 3 "срібла", 1 "бронза") та посіли третє місце в медальному заліку. Переможцем стала Франція (14 медалей), друге місце зайняла Білорусь (10 медалей).

• Polish Open Kaliber - щорічні традиційні змагання з кульової стрільби, які проходять у польському Білостоку наприкінці листопада та початку грудня. У 2019-му році у турнірі брали участь 10 країн.
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartТеніс