Славутчанин планує створити екстремальне циркове шоу та гастролювати з ним Україною

Славутчанин планує створити екстремальне циркове шоу та гастролювати з ним Україною

Славутчанин планує створити екстремальне циркове шоу та гастролювати з ним Україною Фото: Суспільне Поділля

Славутчанин Ян Соколовський, майстер спорту з велотріалу, зі своєю командою об'їздив з виступами майже всю Європу. Тепер, каже чоловік, хоче зробити власне масштабне шоу екстремальних циркових видів та гастролювати з ним Україною.

За його словами, заради цього місяць тому пересів з велосипеда на мотоцикл і опановує екстремальну їзду у "Кулі смерті".

"Хочемо зробити в Україні шоу небаченого масштабу, де зібрати всі екстремальні дисципліни: автомобілі, мотоцикли, велосипеди, паркур, акробатика.Наша команда більше працює в Європі, бо там набагато більші зарплати. Моя ціль, щоб у 2022 році запустити таке шоу і поїхати з ним по Україні", - каже Ян.

За його словами, займається велотріалом 16 років, вісім з них — професійно. "Я і ще маю свою команду з найсильніших екстремальних велоспортсменів України. Ми виступаємо зі своїми велошоу в Європі, по світові, дуже багато де їздили. Рік тому виникла ідея, а чому б нам не розвивати ще дещо інше?", - говорить екстремал.

За неповний місяць Ян опанував їзду в кулі, яку звуть "кулею хоробрості" або "кулею смерті". Фото: Суспільне ПоділляФото: Суспільне Поділля

За неповний місяць Ян опанував їзду в кулі, яку звуть "кулею хоробрості" або "кулею смерті". Фото: Суспільне Поділля

Дещо інше, говорить Ян, це мотоциклетне шоу. Задля якого місяць тому пересів з велосипеда на мотоцикл. За неповний місяць Ян опанував їзду в кулі, яку звуть "кулею хоробрості" або "кулею смерті".

"Недарма її так називають. Падіння бувають, і небезпечні, мабуть, не просто так її називають. Найнебезпечніші падіння це коли щось стається з мотоциклом, або хтось якусь помилку допустить, коли там декілька людей, і тоді всі один в одного тараняться, там уже від мотоцикла, від всього можна сильно постраждати. Перше падіння було коли не мав наколінників, досить сильно вдарив коліно, після того одразу їх купив, ну тобто, на свому досвіді все", - говорить Ян Соколовський.

Цю кулю з товщиною сталі три міліметри й діаметром чотири з половиною метри для тренувань і нового мотоциклетного шоу викував місцевий коваль Артем Вольський. У ній, каже Ян, їздитимуть троє байкерів. Яким всередині цілком вистачає місця. Хоча, додає, сталь можна було б зробити товщою.

Читайте також

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше