"Гірник-Спорт" на межі зникнення: команду розпустили, у фінансуванні відмовили

"Гірник-Спорт" на межі зникнення: команду розпустили, у фінансуванні відмовили

"Гірник-Спорт" на межі зникнення: команду розпустили, у фінансуванні відмовили gornyak-sport.net

Клуб із Першої ліги може не продовжити виступи в Першій лізі.

"Гірник-Спорт" із Горішніх Плавнів на межі зникнення - всю команду та тренерський штаб розпустили. Про це повідомив офіційний сайт клубу.

На загальнокомандному зібранні після виїзного матчу з "Прикарпаттям", який завершився з рахунком 2:1 на користь "гірників", керівництво клубу оголосило про те, що участь команди в другій частині сезону Першої ліги "під великим питанням".

"Після зібрання гравцям були видані усі документи і вони отримали статус "вільних" агентів, розформовано тренерський штаб команди, представники якого також отримали документи і припинили співпрацю із клубом", - йдеться в офіційній заяві клубу.

Головний тренер "Гірника-Спорт" Ігор Жабченко прокоментував FootBoom цю ситуацію. За його словами, клубу відмовив у фінансуванні Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат, який є основним інвестором.

"У мене просто немає слів, одні емоції. Ну як же так?! Ніщо, як то кажуть, не віщувало біди - і тут на тобі, як грім серед ясного неба: команди не буде, комбінат (ГЗК. - прим. ред.) відмовляє в подальшому фінансуванні. Хлопцям вже видали документи на руки, розбіжаться хто куди. Дуже шкода ... Навіть якщо уявити, що через місяць-другий ситуація зміниться, і зверху надійде вказівка терміново збирати гравців, "Гірника-Спорт", яким він був, уже не буде", - заявив Жабченко.

Після 16 турів Першої ліги сезону 2020/21, "Гірник-Спорт" йшов на четвертому місці з 26-ма очками в активі.

Раніше у Першій лізі завершилася осіння частина сезону. Про її підсумки читайте тут.

Що відомо

  • "Гірник-Спорт" ставав "бронзовим" призером Першої ліги в сезоні 2015/16, вигравав Другу лігу в сезоні 2014/15.
  • Клуб був заснований у 1994-му році шляхом злиття "Локомотива" та "Гірника". Із того часу команда з Горішніх Плавнів постійно виступала в Першій та Другій лігах.
Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортУсик - ДжошуаФормула-1Хокей