Суд щодо загибелі немовляти в ліфті в Сумах: слухали потерпілих

Суд щодо загибелі немовляти в ліфті в Сумах: слухали потерпілих

Суд щодо загибелі немовляти в ліфті в Сумах: слухали потерпілих

"Не належним чином виконував свої обов’язки" – про це заявила у суді одна з потерпілих у справі загибелі немовляти у ліфті, говорячи про одного з обвинувачених Олександра Журбу. Це історія січня 2019-го року, коли в сумській багатоповерхівці ліфт насмерть затиснув двомісячну дитину. 30-го листопада в Ковпаківському суді продовжили слухати потерпілих.

Адвокат Журби Роман Афанасієв запитав у бабусі загиблого немовляти Маргарити Чернишової, яка є у справі потерпілою, що саме, на її думку, порушив Журба. Вона відповіла, що він "був головою постійно діючої комісії по ліфтам, тому мав контролювати, і значить, не належним чином виконував свої обов’язки".

суд по немовляті
Суспільне Суми

Судять у цій справі п'ятьох людей, у тому числі нинішнього директора Департаменту інфраструктури Олександра Журбу, який на момент події був комунальним заступником міського голови. Після засідання жоден з обвинувачених говорити з журналістами не стали.

судпо немовляті
Допит потерпілої Маргарити Чернишової - бабусі загиблого немовляти. Суспільне Суми

Раніше Олександр Журба на суді заявляв, що не вважає себе винним, оскільки, за повноваженнями, не контролював роботу департаменту інфраструктури, а організовував її.

За матеріалами слідства, до загибелі дитини призвів самовільний рух кабіни ліфта, який став можливим, бо там встановили перемичку. За кілька місяців до того як ліфт затиснув немовля, його капітально ремонтували, тому зараз триває ще одне слідство – у справі про законність витрачання коштів.

судпо немовляті
Допит потерпілого - дідуся дитини, Олександра Чернишова. Суспільне Суми

Автор - Ігор Стрельцов

Що відомо

  • 8 липня у суді слухали батька дитини – Сергія Чернишова.
  • 19 лютого 2020 року допитували директора товариства "МіськСумиліфт" Євгена Костенка.
  • 26 грудня допитували заступника Сумського міського голови Олександра Журбу.
  • 11 грудня 2019 року у суді по цій справі допитали ексдиректора департаменту інфраструктури Сумської міськради Григорія Яременка.
На початок