У Сумах допитували Григорія Яременка у справі загибелі немовляти у ліфті

У Сумах допитували Григорія Яременка у справі загибелі немовляти у ліфті

У Сумах допитували Григорія Яременка у справі загибелі немовляти у ліфті

У Сумах допитували екс-директора департаменту інфраструктури Сумської міськради Григорія Яременка у справі щодо загибелі немовляти у ліфті.

Його підозрюють у неналежному виконанні своїх обов’язків через несумлінне ставлення до них, що спричинило тяжкі наслідки у вигляді смерті людини.

"Ви пояснили сьогодні, що кількість скарг на ліфти у інших будинках була в рази більшою, ніж скарг на Супруна 32/1. Це в тих будинках, де також проводили капітальні ремонти? ", - каже прокурор Кирило Ткаченко.

"І там, де роботи проводилися, тому що ми реагуємо на скарги і ставимо проблемні будинки, де ліфти працюють найгірше, ставимо першочерговим капітальний ремонт…- Тобто, скарги надходили звідти, де був проведений капітальний ремонт? – Ні. Ви не зрозуміли. Ні. На старих будинках, там де ми не проводили капітальний ремонт. Вони зупиняються. Ламаються часто або зупинені", - розповідає Григорій Яременко.

Суддя задовольнила клопотання представника потерпілих у відшкодуванні моральної та матеріальної шкоди одним із відповідачів - службовою особою виконкому міськради - заступника міського голови Олександром Журбою. Судове засідання відклали на 26 грудня цього року.

Як відомо:

  • 2 січня цьогот року ліфт насмерть затис немовля.
  • 3 січня посадовця відсторонили від виконання обов’язків.
  • Григорій Яременко звільнився за згодою сторін: заяву міський голова підписав йому 4 березня.
На початок